+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Venöz Yetmezliği İçin Bitkisel Kür Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Venöz Yetmezliği İçin Bitkisel Kür
  Venöz Yetmezliği İçin Bitkisel Kür


  Lahananın en dış üç veya dört yaprağı, mümkün olduğu kadar parçalanmadan (doğramadan) kaynamakta olan yarım litre klorsuz suya atılır ve kısık ateşte ağzı kapalı olarak onbeş dakika haşlanır. Ilıyınca süzülür. Yemeklerden önce aç karnına birbuçuk su bardağı içilir. Bir kerede birbuçuk su bardağının tamamı içilmekte zorlanılırsa, üçe bölerek her ana öğünden önce aç karnına içilebilir. Damak tadı için veya içimi kolay olsun düşüncesiyle haşlama suyuna hiçbir şey ilave edilmez.

  Venöz Yetmezliği.jpg

  Bu kürün uygulaması;

  2x7U+3A

  7 gün uygulama + 3 gün ara + 7 gün uygulama

  = Toplam 14 günlük kür

  şeklindedir. Bu formülün anlamı şudur: İki defa yedi gün uygulanır ve her yedi gün tamamlandığında üç gün ara verilir. Toplam uygulama süresi ondört gündür. Uygulama sürelerine üç günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Bu kürü şikâyetlerinize bağlı olarak üç ayda bir defa uygulayabilirsiniz.

  Dikkat!!
  Kürümüzün kullanımı tiroid hastaları için önerilmemektedir.


  Not: Hekiminizin verdiği ilaçlar varsa mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız. Öncelikle, bilmeniz gereken kullanacağınız bitkiye karşı alerjinizin olup olmadığıdır. Bu konuda hekiminizin görüşünü alınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikâyetiniz ne olursa olsun, burada ki bilgilerle kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız.

  İbrahim Adnan Saracoğlu 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  lahana kürleri ile yapılan bu bitkisel ilaçlar kalp damar için çok faydalıdır fakat troid hastalarına bu çok önerilmez bunun için daha dikkatli ve bilgili olmak gerek
+ Yorum Gönder