+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Kilo Vermede At Kuyruğu Çayı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Kilo Vermede At Kuyruğu Çayı
  Kilo Vermede At Kuyruğu Çayı

  Yeşim Ceren Bozoğlu at kuyruğu çayı ile zayıflıyor
  Ayrıldığı ‘O Hayat Benim’ dizisindeki Nuran karakteri için 30 kilo alan Yeşim Ceren Bozoğlu, kaldığı zayıflama merkezinde 21 günde 7.5 kilo verdi.

  Kilo Vermede At Kuyruğu Çayı.jpg


  Kalan kilolarını vermek için sıkı bir şekilde çalışan Bozoğlu, diyet programında ağırlıklı olarak sebze yemekleri, salata ve sebze çorbalarını tercih ettiğini anlattı.Bozoğlu'nun kilo vermesindeki en önemli etkenlerden biri de şişkinliği alan ve fazla kilolardan kurtulmaya yarayan at kuyruğu çayı.

  ÖZEL TARİFİNİ VERDİ

  Bu çayı yemeklerden sonra içtiğini belirten Bozoğlu, "Bir tutam at kuyruğu, 4,5 karanfil, bir kabuk tarçını kaynamış suya atıyoruz. Gün içerisinde yemeklerden sonra tüketiyoruz" dedi. Sanatçı, sabahları tükettiği maydanoz, limon, nane, roka, salatalık ve dereotundan oluşan 'yeşil iksir' karışımının da tok tuttuğunu söyledi. 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Kilo vermek için pek çok türü bulunmaktadır. Kilo vermek için yeşil çay içebilirsiniz. Ayrıca sinameki çayıda kilo verdirmede etkilidir. Kilo vermek için her sabah aç karna 1 yemek kaşığı sirke ile sıcak suyu karıştırıp bir çay kaşığı sandolos sakızı karıştırarak içerseniz hızla kilo verdiğinizi görebilirsiniz.
+ Yorum Gönder