+ Yorum Gönder
Aşk ve Sevgi ve Şiir ve Güzel Yazılar Forumunda Ben sadece seni sevmesini bilirim - Şiiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. §irin_§ey
  Devamlı Üye

  Ben sadece seni sevmesini bilirim - Şiiri
  Ben sadece seni sevmesini bilirim

  Şu anda cok uzaktasın, beni düşünüyor musun, bilmiyorum?Ama ben hep seni düşündüm bugün, hiç aklımdan çıkmadın, attığım her adımda, yaktığım her sigaramdaydın.Seni öyle cok özlüyorum ki, zaten cok uzaklardaydın, bugün klevyeme dokunan parmaklarım bile sana kavuşamadıBugün bir başka hüzün çöktü yüreğime,ne yapsam ,ne etsem silinip atılamadı.
  Seni şimdiden öyle çok özledim kiİçim acıyor, sanki anlamsız bir keder çöreklendi yüreğime, gitmek bilmiyor
  Seni öyle çok seviyorum ki, istersen sor bugün benimle olan yüreğime akan gözyaşlarıma sor istersen, yüreğime sor, giderken yanına aldığın yüreğime sor, anlatsın seni ne çok sevdiğimi.ne cok özlediğimi
  Seni öyle çok özledim ki, sanki bugün yine bursa benimle ağladıGözyaşlarım yağmurun kilere karıştı.hava kasvetli, ben bir büyük acı.. senden başka kim bilebilir, çektiğim bu sancıyı?
  Yürüdüm yağmur da, ellerim üşüdü yine.  Gözyaşlarım, yağmura karıştı.Yüreğim ise sıcaktı, Giderken yanında götürdüğün için o hep ılık bir sevda sıcaklığındaydı..
  Biliyor musun? ne zaman biri bana canım dese, senin seslenişin kulaklarımda çınlıyor, irkiliyorum, mutsuz musun gene? Gene yüreğin mi acıyor diye düşünüyorumNe zaman yalnız birini görsem, senin suliyetin sanıyorum, ne zaman bir ayak izine takılsa gözlerim, yüreğime geldiğin günler de bıraktığın ayak izleri aklıma geliyor, ürperiyorum..
  Yokluğunda neleri yitirdim sen yoksan, gül güzel kokmuyor eskisi gibi, ne de güneş içimi isitiyor, ne de yağmurdan sonra toprak kokusu geliyor burnuma, buram buramYokluğunda neleri yitirdim, sen yoksan artık gülüşüm bile içten değil, şen kahkahalar atanlara imreniyorum hanidirsen yoksan, ipekler bile dalıyor bedenimi, sakin yanlış anlama.. sitemin sana değil bebeğim, sitemim aşka
  Sana aşık olmasam, sensiz günlerde böyle mutsuz olmazdım, sen, sen diye yakarıp, sabahlara kadar yıldızları saymazdımGörüyor musun yokluğunda neleri yitirdim..ama sitemim sana degilsitemim AŞKA!!!
  SANA NASIL SİTEM EDEBİLİRİM? BEN SADECE SENİ SEVMESİNİ BİLİRİM
 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Özlemini Aşamıyorum

  Yüreğim dalıyor uzarlara
  Güllerin açmadığı,
  Güneşlerin doğmadığı yerlerde
  Sebebini arıyor
  Sebepsizce
  Sıkıntıların ortasında yapayalnız,
  Sıkılıyor
  Ne konuşuyor benimle
  Ne de şikayet ediyor
  Yine o yalnızlık
  Aynı tanıdık hüzün
  Sensizken bir an bile
  Gülmüyor yüzüm
  Gönlüm esir düştü
  Özlemini aşmaya yetmiyor gücüm

  Harun Kilci
+ Yorum Gönder