+ Yorum Gönder
Sanatçılarımız ve Sinema Sanatçıları Forumunda Seray Sever Biyografisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Seray Sever Biyografisi
  Seray Sever Biyografisi

  Seray Sever Biyografisi.jpg
  Seray Sever Biyografisi Biyografi Kimdir, Hayatı, Yaşamı, Nereli, Vikipedi, Kaç yaşında, Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Seray Sever Şarkı Ve Albüm İsimleri – Seray Sever Hakkında Tüm Bilgiler.

  Seray Sever, 27 Şubat 1973 İstanbul doğumludur.
  Üniversite yıllarının başında hobi amaçlı reklamlarda oyuncu olmak için Neşe Erberk ile görüşen Seray Sever, 1990 yılında Kahraman Afyonoğlu’ndan gelen teklif üzerine TRT’de “Popstar” isimli müzik eğlence programının sunuculuğunu üstlendi. Mustafa Mayadağ’ın yönetmenliğinde gerçekleşen program üç yıl sürdü.  1996 yılında, Atv’de “Sabah Şekerleri”nde programını sunmaya başladı. Daha sonra Erhan Yazıcıoğlu ile Seç Bakalım, Orhan Boran’la “Atv’de Pazar” ve Show TV’de yayınlanan “Şans Kapıyı Çalınca” adlı yarışma programında görev aldı. 2002′de, Show TV’de yayınlanan ve büyük ilgi çeken dizi film Dadı’da başrolde oynadı. Aynı yıl, Show TV’de yayınlanan “Ev Hali” isimli dizi, Atv’de “Aşk Olsun” isimli program, “Dolunay Katili” isimli tiyatro oyunu ve pek çok reklam filminde oynadı. Daha sonra, “O Şimdi Asker” isimli sinema filminde rol aldı.  2003 yılında, Kurtlar Vadisi isimli dizinin ilk 22 bölümünde oynadı. Ayrıca, TRT’de “Esir Şehrin İnsanları” ile Show TV’de “Krypton” isimli yarışma programda yer alan Seray Sever, Kanal D’nin “Popstar” isimli yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

  2004 yılında Kanal D’de “Turkstar”, Atv’de “Ünlüler Çifliği”, Star TV’de “Tatil Aşkları”, Birol Güven’in “Çocuklar Ne Olacak” isimli dizisi ve Hakan Yılmaz ile birlikte “Sevgili Karım” adlı tiyatro oyununda rol aldı.

  2005‘de Atv’de “Ünlüler Çiftliği”, Star TV’de Yasemin Yalçın ile “AB’nin Yolları Taştan” isimli dizi, Mustafa Altıoklar’ın yönetmenliğini yaptığı “Banyo” isimli sinema filminde rol aldı.

  5 yıl boyunca Cosmopolitan dergisinde “Seray Sever’le Baş Başa” köşesinde röportajlar yaptı. Ali Atıf Bir ile birlikte, Cine 5′de, her akşam canlı yayınlanan “Başka Yerde Yok” programını sundu.  Türkmax da Seray Sever ve Erkekler ile Atv de Metin Şentürk ile birlikte Sabahın Körü programlarını sundu.Yine Türkmax’da Oktay Kaynarca ile birlikte program yapmaktadır.
 2. Fatma
  Administrator

  Boğaziçi mezunu bir sanatçımız, oyunculuğu gayet iyi bir çok dizide ve filmde yer almıştır. Kurtalar vadisinin ilk sezonunda Çakır Süleymanın kardeşi rolünde ekranlara gelmişti.
+ Yorum Gönder


seray sever,  seray,  seray sever bacak,  seray sever foto,  seray sever banyo,  seray sever memeleri