+ Yorum Gönder
Biyografi ve Siyasetçilerin Hayatı Forumunda Bahadır Gören - Kimdir Hayatı Biyografisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Bahadır Gören - Kimdir Hayatı Biyografisi
  Bahadır Gören yaşamı hakkında bilgi ve resim

  Bahadır Gören.jpg

  1971 yılında doğdu. Lisans öğrenimini Bridgwater College İşletme ve Finans bölümünde tamamlayan Bahadır Gören, yüksek lisansını ise Humberside ve Linconshire Üniversitesi’nde İşletme üzerine gerçekleştirdi.
  Otomotiv sektöründeki kariyerine İngiltere’de Sanderson Ford’da Satış Müdürü olarak başlayan Bahadır Gören; 1997 yılında Türkiye’ye dönerek Türkiye Ford Otosan’da iki yıl süreyle Satış Müdürü olarak çalışmalarını sürdürdü.

  Gören, sektörün dinamik yönünü, kendisinin belirlediği satış hedeflerine de yansıtarak satış alanında birçok başarılı projeye imza attı. Bahadır Gören, aynı kurum içerisinde satış alanındaki vizyonunu filo alanını da taşıyarak Ford Otosan’da Filo Satış Müdürü olarak çalışmalarına devam etti.


  2000 yılında Doğuş Oto Değerlendirme’de kısa bir süre Satış ve Pazarlama Müdürü olarak birçok yeni projeyi ve uygulamayı hayata geçirdi. 2000-2004 yılları arasında Koç Grubu’nda Otokoç Pazarlama Müdürü olarak satış alanındaki tecrübelerini pazarlama alanına da taşıyarak Otokoç İzmir Şube Müdürlüğü, ardından Otokoç İstanbul Şube Müdürlüğü görevlerini başarıyla yürüttü. 2004 yılında ise Derindere DRD Filo Kiralama şirketinde Genel Müdür olarak yaklaşık 1 yıl süresince görev yaptı.


  2005 yılında Katalonya Oto/Seat Markası’nın genel müdürlük görevine getirilen ve “Seat Leon” modelinin Türk otomotiv piyasasına kazandırılması sürecinde görev alan Gören; Kasım 2007 yılından itibaren LeasePlan Corporation N.V. ve Doğuş Otomotiv ortaklığında kurulan ve filo kiralama alanında hizmet verecek LeasePlan Doğuş şirketinde Genel Müdür olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  1971 yılında doğmuş olan Bahadır Gören yabancı okul ve ünüversitelerde eğitim görmüş Amerika da ford otomobil bayisinde satış müdürü olarak çalışmış ve belli bir süre sonra türkiye ye gelmiş gene ford bayisinde 2 yıl satış müdürlüğü yapmıştır.
+ Yorum Gönder