+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda Yeni Ayrılma Smsleri Ağlatan Ayrılık Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Yeni Ayrılma Smsleri Ağlatan Ayrılık Sözleri
  Yeni Ayrılma Smsleri Ağlatan Ayrılık Sözleri kısaca

  Arkadaşlar lütfen sizde ayrılık ile ilgili bir kaç tane sözler yazabilir misiniz?

  Geleceği benimle karanlık görüyorsan,umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim,sen mutlu olacaksan ben çekerim.  Gittin Şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza. Ne sen dönebilirsin artık geriye, ne de ben kapıyı açabilirim sana.

  Gökte rahmet olsan umudum değilsin seninde yağmurunda ıslanmıyor bedenim kızgınlığım sana değil kendime senin mevsiminde açmıyor açamıyor çiçeklerim..

  Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın. Göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle

  Gözlerim seni rahatsız ediyorsa kapatırım bir daha açmam,sözlerim seni rahatsız ediyorsa susarım bir daha konuşmam , varlığım seni rahatsız ediyorsa ölürüm bir daha karşına çıkmam, sevgim seni rahatsız ediyorsa üzgünüm çünkü ona engel olamam.

  Gözlerim yollarda bekletme ne olur,bu aşka bir hüzün ekletme ne olur,bana sensizliği öretme ne olur,yokluğun cehennem,cennetim sensin

  Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız,ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne bir tanem.

  Gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun, her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun, isterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağla,,hep ağla, bu benden son dua, bu benden ayrılık hediyesi olsun..

  Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz.

  Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın.Ben anlatamadım güller anlatsın.

  Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya, başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde, kâğıdı, kalemi elime alıp, seninle dertleşmek, yalnızca sana yazmak ve yalnızca seni özlemek geçiyor içimden. Sana yazmak. “Sana Seni Yazmak”.

  Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum.Bu hayatı anlamsız,sensiz yaşıyorum.Her gün sanki ölümü bekliyorum.çünkü ben sensiz yapamıyorum..

  Güzelsin, şirinsin, şahanesin.çektiğim çileye tek bahanesin.Melek mi şeytan mı bilmem ki nesin.Tuzaktan tuzağa atsan da olur.Ben seni seviyorum ya sen beni sevmesen de olur.
 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Ozur dilerim seni sevdigim icin, ozur dilerim gozlerine baktigim icin, ozur dilerim seni hep aradigim icin, cok ama cok ozur dilerim seni insan sandigim icin!

  Bu benim sevdam kursunlara dizilmis, bu benim sevdam ihanet yuklu sevgilerden vurgun yemis, fakat olmemis!!!
 3. Asel
  Bayan Üye
  Yeni Ayrılma Smsleri Ağlatan Ayrılık Sözleri


  Bıraktım seni. Giderken çok baktım arkama ma sen göremedin. O yüzden gittim zaten. Çünkü artık gözlerimin içine bakmadan konuşuyordun, bakıyordun ama görmüyordun. Nasılsın? Iyıyım. İşte buna inanıyordun. İyi değildim sesimden artık anlayamıyordun. Dalıp dalıp gidişlerimi yorgunluktan sanıyordun. Yorulan birşey varsa o da ilişkimizdi inan.. Yapamadım… Böyle devam edemedim. Terk etmedim aslında seni. Sadece seni seninle bıraktım. Düşün diye, özle diye.. Eskisi gibi olsun diye. Ama bak geri dönmedin. Asıl sen beni terk ettin. BENİ BU DÜNYADA YAPAYALNIZ BIRAKTIN…
 4. Ziyaretçi
  Çok beğendim sözlerinizi sevmek çok güzel olsada kötü insanların sayesinde güzellikten çıkıp çekilmez bi acıya dönüyor sevenlere allah kolaylik versin. Benle beraber

+ Yorum Gönder


ağlatan ayrılık sözleri,  ağlatan ayrılık mektupları,  aglatan ayrilik sozleri,  aglatan ayrılık mesajları,  ağlatacak ayrılık sözleri,  ağlatan ayrılık mesajları