+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda En degişik Doğum Günü Mesajları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  En degişik Doğum Günü Mesajları
  Farklı Doğum Günü SMS leri


  Lütfen bana çok farklı doğum günü SMS örnekleri gönderir misiniz arkadaşlar.

  ♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara

  ♥ Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım Nice yaşlara!

  ♥ Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle Doğumgünün kutlu olsun!

  ♥ Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara
 2. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın KUTLU OLSUN.

  » Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.
+ Yorum Gönder


değişik doğum günü mesajları,  değişik doğum günü sözleri,  degisik dogum günü sözleri,  en farklı doğum günü mesajları