+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda Güzel cuma günü smsleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Güzel cuma günü smsleri
  Güzel cuma günü SMS leri


  Lütfen arkadaşlar hemen bana en güzel cuma günü mesajları veya sözleri yollar mısınız?

  - Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

  Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

  Bugün Cuma günüdür. Dinim Islam dinidir. Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.

  Lailahe illallah üç muradim var, biri cennet, bir irmak diyarini görmek. Aç cemalini göster diyarini

  Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvaririm sana. Her zaman sana muhtacim, cemalini göster bana. 2. HARBİKIZ
  Moderator

  Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
  ''Birmüslüman,Cuma günü gusul abdesti alıp,Cuma namazına giderse,bir haftalık günahları inş af olur ve her adımı için sevap verilir.''
 3. HARBİKIZ
  Moderator
  *Melekler duasiyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapilarini aç, benim günahimdan geç.
 4. HARBİKIZ
  Moderator
  Yepyeni cuma mesajları

  Ne yaprağınız kurusun ne gülünÜZ solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!!!

  *Cuma günü bana çokça salavat getirin. Çünkü, Cuma, meleklerin şehadet ettiği şahitli bir gündür. Bana salavat getiren bir kulun sesi, nerede olursa olsun bana ulaşır

 5. Harbi @ kız
  Bayan Üye
  Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsunSelamların en güzeli sizlerin üzerine olsun

 6. Harbi @ kız
  Bayan Üye
  Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmekendişe içinde yenen baldan daha tatldırNamus içinde yaşanan bir çadırahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamktan daha sevimlidirCumanız Mübarek Olsun

 7. Harbi @ kız
  Bayan Üye
  ‘Günlerin en kıymetlisi cuma dır.Cuma günü Bayaram günlerinden ve Aşura gününden daha kıymetlidir.Cuma dünyada ve Cennette müminlerin bayramıdır.’ Cumamız Mubarek olsun inşaAllah.
  ***
  Cezâ ve mükâfat, Kur’ân’da çok net, Kimsede ne korku.. ne de bir gayret. Sanki.. bize değil, cehennem cennet; Olmuşuz.. fal, büyü, cinlere tâbî; Ne kadar da sabırlısın.. Yâ Rabbî…Anlatmaya, dilde lisan yetmiyor, Utancından, durdu kalem gitmiyor, Ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; Olmuşuz.. bir kere isyâna tâbî; Kurtar bizi.. kurtar bizi.. Yâ Rabbi… AMİN.. AMİN. AMİN… Cumanız hayırlı ve mübarek olsun .

+ Yorum Gönder


cuma smsleri,  cuma sms leri,  cuma mesajlar ve hadisleri,  güzel cuma mesajları