+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda Cuma günü için çok güzel cep mesajları 2012 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Cuma günü için çok güzel cep mesajları 2012
  Cuma günü için çok güzel cep mesajları

  Lütfen arkadaşlar bana cuma günü ile ilgili en güzel mesajları yazar mısınız?

  Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar

  Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur'an-ı Kerim'i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap.
  Hayırlı Cumalar

  kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.

  Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

  önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH CC için. cumanız mübarek olsun.

  Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun
  Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun

  dualarda unutulmamak dileğiyle cumanız mübarek olsun arkadaşlar.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  cuma günlerin şerefi ve önemi için yazılan bu mesajların da çok büyük önemleri ve güzellikleri vardır insanın kulağına çok hoş gelen sözler için de vardır.
+ Yorum Gönder


cuma,  cuma mesajları,  cuma mesajları 2012,  CUMA GÜNÜ,  hayırlı cumalar,  cuma cep mesajları