+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda Ramazan Başlangıcı Yeni Kutlama Mesajları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Ramazan Başlangıcı Yeni Kutlama Mesajları
  Ramazan Başlangıcı Yeni Kutlama Mesajları kısaca

  Arkadaşlar lütfen bana ramazan başlangıcı yeni kutlama mesajları hakkında bilgi yollar mısınız?

  2012-ramazan-baslangici-kutlama-mesaji.jpg

  Ramazan ayı sana bir mustu, kalbine teselli, ruhunu karanlık ruhların baskısından kurtarmaya vesile olsun

  Ramazan ayı ; kalbini O'nun yoluna koymaya Ellerini O'nun dergahına açmaya Ruhunu doyurmaya Kalbinin gercek vuslatı bulmasına vesile olsun

  Ahh özlemim O'na ki; O beni görür ama ben O'nu göremem" arzusu ile O'na yaklastıran Mübarek Ramazan ayınız hayırlara vesile olsun

  Ey iman edenler! Samimi bir tevbe ile Allah'a dönün.."Tahrim/8 Tevbelerin geri cevrilmedigi Rahmet ve Magfiret yüklü Ramazan ayinizi tebrik eder hayirlara vesile olmasını dilerim.

  Bembeyaz yağan bir karın, ne yasanmışsa yasansin, gecmisin tüm hatalarini örtügü gibi Ramazan ayinin da senin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek umut dolu yeni bir başlangıca vesile olmasını dilerim .

  Gün batar usul usulKararır Gece Yeniden dogar herşey.Her sey bitti dedigin bir anda Mübarek Ramazan ayının Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasına vesile olması temennilerimle.

  Dostlukların sevgi ile beslendiği bu Mübarek Ramazan ayında gönlünün sevgi ile dolup tasmasını dilerim

  Mübarek Ramazan Ayi Kalbini O'nun yoluna koymayı Ellerini daim O'nun dergahına açmaya vesile olsun..

  Mübarek Ramazan Ayı Kalbine önce bulut olsun yagmak için Sonra yağmur olsun ilahi sevgiyi yesertmek icin

  Mübarek Ramazan Ayi O vermek istemeseydi İstemek vermezdi gercegi dogrultusunda Ruhunda olusan hayr Dua isteginin kabulune vesile olsun.

  Mübarek Ramazan Ayı ; sana Vücudunun sihhat ve selameti olan az yemege. Ruhunun sihhat ve selameti olan günahsiz olmaya.. dininin sihhat ve selameti olan Peygamber Efendimizin güzel ahlakına sahip olmaya vesile olsun.

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelerek bizleri Bereketiyle donatan Ramazan ayınız Mübarek olsun

  Cenab-i Hakk'in kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan mübarek Ramazan ayını tebrik ederim.

  Baslangıçlar sonuçların tecelli yeridir Rahmet ile baslayan Ramazan ayının Kurtulus ile Tecelli bulması temennilerimle
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Bu tür mesajlar da 11 ayın sultanı olan ramazan ayının önemi anlatılmaktadır yani dua edilmesi gerektiğini ve ibadet edilmesi gerektiğini kuran okunması gerektiğini insanlara hatırlatmaktadır.
+ Yorum Gönder


ramazan başlangıcı mesajları,  ramazan başlangıç mesajları,  ramazan baslangici mesajlari,  ramazan baslangic mesaji,  ramazan başlangıcı tebrik mesajları,  ramazan baslangic mesajlari