+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda Özür Mesajları Uzun Pişmanlık Smsleri Uzun Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Özür Mesajları Uzun Pişmanlık Smsleri Uzun Sözler
  Özür Mesajları

  Arkadaşlar lütfen bana bir kaç tane uzun özür sözlerine örnek verir misiniz?

  Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

  Biliyorum bugün seni istemeden
  kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum bana ne kadar kızdığını, gözlerinden okudum kırgınlığını Affet beni n.olur sevdiğim Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için.. Özür dilerim yaptığım her yanlış için

  Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni n.olur sevdiğim Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

  Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

  Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.
 2. Asel
  Bayan Üye

  Özür Mesajları  Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum Söylemeliyim artık Şey Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

  Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim

  Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet

  Biliyorum hata bende Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana neolur beni affet
+ Yorum Gönder


uzun özür mesajları,  özür mesajları uzun,  özür mesajı uzun,  uzun pişmanlık mesajları,  uzun özür mesajı,  sevgiliye pişmanlık mesajları uzun