+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve SMS ve Mesajlar Forumunda Işçi bayramı kutlama mesajları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Işçi bayramı kutlama mesajları
  Kısaca işçi bayramı kutlama mesajları

  Arkadaşlar lütfen bana işçi bayramlarında işçilerin bayramını kutlamam için bana bir kaç mesaj örneği yazabilir misiniz?
 2. Ebru
  Devamlı Üye

  İŞÇİ BAYRAMI MESAJLARI

  1 Mayıs Barış, Demokrasi ve Güvenli bir gelecek için mücadele günüdür. 1 Mayıs İşçi bayramı kutlu olsun.

  Özelde emekçilerimizin, genelde Dünya emekçilerinin, birlik, mücadele ve dayanışma günü olan 1 Mayıs’ı yani Yek Gulan’ı kutluyorum.

  İşçilerin bir an önce işçi-emekçi dünya görüşüne varmalarını ya da vardırmalarını diliyorum. Birlik ve dayanışma inancıyla, Emek, barış ve özgürlük mücadelesinde tüm ezilenlerin 1 Mayıs İşçi Bayramını kutlarım.

  Tüm Dersim ve ezilen halkların 1 Mayıs İşçi Emekçi Bayramını Kutlarım

  Özgür ve esit bir gelecek için yillarca mücadele verdik devam ediyoruz elbet bir gün günes dogacak karanliktan aydinliga cikacagiz. basarilariniz devamini diliyorum yayinizi keyifle dinliyorum.

  1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür.

  Özelde emekçilerimizin, genelde dünya emekçilerinin birlik mücadele ve dayanışma günü 1 Mayıs işçi bayramını kutluyorum.

  İşçilerin bir an önce iş-emekçi dünya görüşüne varmalarını yada vardırmalarını diliyorum.

  Birlik ve dayanışma inancıyla emek, barış ve özgürlük mücadelesinde tüm ezilenlerin 1 mayıs işçi bayramını kutlarım.

  Yepyeni bir güneş doğar dağların doruklarından, Mutlu bir hayat filizlenir kavganın ufuklarından, Yurdumun mutlu günleri mutlak gelen gündedir.

  Vermeyin insana izin kanması ve susması için, Hakkını alması için kitleyi bilinçlendirin, Bizlerin ellerindedir gelen ışıklı günler.

  Günlerin bugün getirdiği baskı zulüm ve kandır, Ancak bu böyle gitmez sömürü devam etmez, Yepyeni bir hayat gelir bizde ve her yerde.

+ Yorum Gönder