+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve Soğuk Espiriler Forumunda şike Ile Ilgili Espriler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  şike Ile Ilgili Espriler
  şike ile ilgili en güzel espriler 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Şike Hakkında Espriler

  -Oynadığınız en iyi oyun “Masa Başı” oyunlarıydı, onu da elinize yüzünüze bulaştırdınız.
  -Bugün Kadıköy’de stat çevresinde toplanacak Fenerbahçe taraftarından tek bir tezahürat bekliyorum. “Kümede kal Fenerbahçe”

  -2.5 dk.’lık şampiyonluk kutlamalarından sonra 42 günlük şampiyonluk kutlamaları size yeterdi
  -Şike soruşturmalarından kaynaklanan yetkime göre bundan böyle sosyal medyada febelilere konuşmayı yasaklıyorum.
  -Fenerbahçe’de rekor! Bu yılki sevinç 2 dakika degil 2 AY !!!
  -Kümede kal FB mi? Bu neyin kuyruk acısı arkadaşlar? Nasıl bi sindirme problemi varmış bu kalabalığın.
  -GS’liler olarak içimiz rahat, Fenevbahçe’nin şike yapmadığı 2 maç var o da bizimkisi
  -Barlar sokağındaki saldırıyla yattık Aziz Yıldırım ile kalktık. Neler oluyor kadikoy sana?

  -Kadikoy gelecek sene sizi TRT’de de izleyecek Kadıköy’e bir de o tvden bakalım!
  -Makara değill ciddi: Emniyet Aziz Yıldırım’ı gözaltına alarak tamamen seyirciye oynadı, Sivas ve Kadikoy’deki olayları unutturmak temel amaçtı.
  -Bu operasyonların önümüzdeki sezon için en önemli sonucu yeni bir Anadolu şampiyonu olacaktır sanırım
  -İlginç bir ayrıntının dikkatimi çektiği gözaltılardır:
  Emenike olsun, Bülent Uygun olsun, Aziz Yıldırım olsun; emniyete getirilen herkes pürneşe, gülümsüyorlar falan. ya “hayat güzeldir” filmindeki babanın çocuğu kandırdığı gibi bunları da kandırmışlar, oyun oynadıklarını sanıyorlar; ya da gerçekten oyun oynanıyor.
  -Türkiye’de üç büyüklerin başına bir şey geleceğini düşünen hayalci taraftarları göstermiştir. Gerçekçi olmak lazım.
  -Şike futbolun bir parçasıdır iddiasını doğrulayabilecek gözaltı serisi.
  -An itbariyle Fenerlilerin ağlamaya başladığı gözaltılardır.
  -Bu gözaltılarda listede kaleci var, forvet var, teknik direktör başgan var, başkan vav, şekip var. UEFA Şampiyonlar Ligi’ne gidecek kadro kurmuş emniyet. Gruplarda başarılar dileyelim…
  -”Allah’ın bildiğini kuldan mı saklayacağız panpa” diyen savcılar ve emniyet güçlerinin yıllardır bilinen bir durumu ilam ettikleri ama sonucunda çok da büyük olayların yaşanmayacağını tahmin ettiğim olay. “şikenin belgesi mi olurmuş lan bebe” deyip sonra da “denizlispor maçında şike vardı gerekirse ispatlarım” diye demagoji yapanların bugünlerin geleceğini, keser ve sapın ekseninde bir miktar da olsa kayma yaşanacağını önceden öngörmesi lazımdı.
  -Fenerbahçe Spor Kulübü’nde yapılan aramalarda polis herhangi bir Türkiye Kupası izine rastlamadı
  -Yanlış anons mu diye merak eden Fenerliler şike soruşturmasına tepki vermekte acele etmiyor
  -Fenerbahçe düşmanları boşuna sevinmeyin gelecek yeni dalgalarda ne Trabzonspor kalacak ne Beşiktaş.Galatasaray’a hiç değinmiyorum bile. 6s zaten hakkettiği yerin üzerinde ligi bitirdi.
  -Adam gibi bir operasyon/yargılama olursa insanlar gelecek adına umutlanacaktır
  -Şimdi bu olaylar sonucunda şampiyonluk fb den alinsa; gecen yil 3 dakika süren şampiyonluk sevinci bu yil 3 ay sürmüş olacak. Gayet makul.
  -Fenerbahçe’nin kamp kadrosunu ankara 2 no’lu f tipi cezaevi’ne toplamasıyla son verecek gözaltılardır. şimdilik Fenerbahçe’nin yapacağı ilk hazırlık maçının gardiyanspor ile olacağı kulislerde konuşulmakta.
  -Herkesin bildiği bir şeyin (Fenerbahçe’nin şike yapması) resmiyete dökülmesidir.
  -Bu olayı “ama şike yapsaydık son maçta şampiyonluk kaybetmezdik” diye savunanlar varmış. valla bak. adam her takımı potansiyel “satılık mal” görüyor. Senle benle aynı havayı soluyor bu adamlar.
  -Emniyetten yapılan açıklamada Soruşturma’nın Guiza’nın gol attığı Buca maçından şüphelenilerek başlatıldığı belirtildi.
  -Bilica’nın sözleşmesini uzatan Fenerbahçenin Bilica’yı tünel kazma işlerinde kullanacağı açıklandı.
  -Fenerbahçe yeni transferleri Sezer Öztürk ve Emenike’nin sağlık kontrollerini emniyet müdürlüğünde yaptırarak kontrol masraflarından yırttı.
  -Yeni sezon hazırlıklarına Vatan Caddesi Emniyet Müdürlüğü Tesisleri’nde başlayan Fenerbahçe, günü çapraz sorgu ile geçirdi.
  -Emanuel Emenike ve Sezer Öztürk Takımdan ayrı olarak Nezarethanede çalıştı.
  -Bundan böyle tezahuratta geçen “hani o hastaneye taşındığınız günler” kısmının “hani o hapishaneye taşındığınız günler” olarak değiştirilmesini talep ediyorum.
  -İstanbul Emniyet Müdürlüğü Sezer Öztürk ve Emanuel Emenike ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.
  -Transfer Gündemi Bu Yılın Flaş Ekiplerinden Cezaevi Spor Fenerbahçeden Emenike, Sezer Öztürürk,Aziz Yıldırm İle 5şer Yıllık Sözleşme İmzaladı Teknik Direktörlüğe Getirlen Bülent Uygun Ortasahaya Emre Belezoğlu Transferinin En Kısa Sürede Tamamlanmasını İstiyor Teknik Heyet Emreyi İkna Çabalarında Hedef Büyük
  - Bir şampiyonluk hayal edersin, şampiyonum zannedersin kutlama yaparsın. Yanlış anons derler HEVESİN KAÇAR. Hakemi satın alırsın, şike yaparsın, futbolcuyu kandırırsın, şampiyonluğu kutlamaya başlarsın foyan ortaya çıkar. HEVESİN KAÇAR.. Futbolu çok seversin, maç izlemek istersin, Fenerli olduğunu hatırlarsın HEVESİN KAÇAR )
  -SON DAKİKA: “Hakim : O kadar şike yaptınız, neden türkiye kupasını almak için yapmadınız? -Aziz Yıldırım : O zaman çok belli olurdu.” )

+ Yorum Gönder