+ Yorum Gönder
Duyurular ve Sohbet - Muhabbet Forumunda Ebru gündeş hangi takımlı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Ebru gündeş hangi takımlı
  Ebru gündeş hangi takımlı ve kimdir sizce?


  Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu. Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan bir tanıdık vasıtasıyla Neşe Demirkat´a götürülür. Amaç, Ebru Gündeş´in Allah vergisi güçlü sesini değerlendirmek ve müzik piyasasına kaliteli ve genç bir ses sunmaktır. Neşe Müzik Yapım, o günlerde henüz kurulmadığı için Neşe Demirkat, bu sesi değerlendirmeleri için Marş Müzik Yapım´ın o zamanki yöneticisi Koral Sarıtaş ve ünlü kemani ve besteci Selçuk Tekay´a yönlendirir onu. Gündeş, bu iki önemli müzik adamından da tam not alarak Marş Müzik Yapım´la anlaşır.
  Albüm hazırlıklarına başlamadan önce sahne tecrübesi kazanmak ve şöhret dünyasının büyüleyici dünyasına alışabilmek için bir süre Emel Sayın´a vokalistlik yapar. Güzel sanatçı, çok kısa sürede uyum sağlayarak ilk albümünün hazırlıklarına başlar.


  Aynı zaman da bu güzel sanatçımızın tuttuğu takım ise fenerbahçedir.
 2. Katibe
  Devamlı Üye

  ebru gündeş yaptığı şarkılar dizi filimleri unlu şarkıcın bir çok programdada yer almasına sebep oldu unlu şarkıcının belkide en çok sevilen şarkılarından bir tanesi demir atım denize şarkısı oldu
+ Yorum Gönder


ebru gündeş hangi takımlı,  ebru gündeş hangi takım tutuyor,  ebru gundes hangi takimli,  ebru gündeşhangisitakimli