+ Yorum Gönder
Duyurular ve Sohbet - Muhabbet Forumunda Seyfi dursunoğlu hangi takımlı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Seyfi dursunoğlu hangi takımlı
  Seyfi dursunoğlu kim olduğunu ve hangi takımı tuttuğunu merak ediyor musunuz?


  Seyfi Dursunoğlu (Huysuz Virjin), 1932 yılında Trabzon'da doğdu. Deniz Lisesi'ni bitirdikten sonra İngiliz Filolojisi bölümünde gördüğü eğitimi yarıda bırakarak Sosyal Sigortalar Kurumu'nda memur olarak çalışmaya başladı. 18 yıl SSK'de devlet memurluğu yaptıktan sonra işinden ayrıldı ve 1970'te Huysuz Virjin olarak sahneye çıkmaya başladı.

  Önce küçük kulüplerde sahneye çıkmaya başladı ama ünü ağızdan ağıza yayıldıkça daha büyük kulüplerden teklif almaya başladı. Her yıl İzmir Fuarı'nda sahneyi Türkiye'nin en büyük solistleriyle paylaştı. İzmir Fuarı'na gelen binlerce insan sayesinde, televizyona çıkmadı ama tüm Türkiye'de kendinden bahsettirdi. Seyfi Dursunoğlu, Huysuz Virjin karakteriyle en büyük sıçramayı TRT'de Öztürk Serengil'in yarışma programına katılarak yaptı.
  Çok takip edilen oyuncumuz Trabzon sporludur.
 2. Katibe
  Devamlı Üye

  seyfi dursunoğlu yada diyer adıyla huysuz virjin bir istanbul beyfendisi olan seyfidursun oğlu huysuz virjin karekteriylede harikalar yaratıyor bir çok programda huysuz virjin olarak oynıyan seyfidursun oğlu bir çok başarıya imza atmıştır
+ Yorum Gönder


seyfi dursunoğlu hangi takımlı