+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Arşiv Forumunda Radyatör vanası nasıl değiştirilir hangi vanaları kapatmam gerek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Radyatör vanası nasıl değiştirilir hangi vanaları kapatmam gerek
  nasıl değiştirilir?hangi vanaları kapatmam gerek? 2. Mine
  Devamlı Üye

  Radyatör vanası nasıl değiştirilir hangi vanaları kapatmam gerek  Evde bazı tamirat işlerini kendimiz yaparak evimizin ekonomisine katkıda bulunabiliriz. Radyatörler (petekler) zamanla ısıdan dolayı bağlantı noktalarında aşınmadan dolayı su sızdırmaya başlar. Sızan su evinize büyük zararlar verebilir. Öncelikle su sızdıran vanayı tespit ettikten sonra dairenizin su vanasını kapatınız ardından bir boru anahtarı ile bağlantı noktasını hafifçe gevşetiniz altına koyduğunuz kaba sular dolacaktır. Tüm suyu boşalttıktan sonra vanayı söküp peçete ile iyice kurulayınız teflon bant ile vananın etrafında 2-3 tur sardıktan sonra tekrar yerine monte ediniz.

+ Yorum Gönder


radyatör vanası nasıl değiştirilir,  petek vanası nasıl değiştirilir,  kalorifer petek vanası nasıl değiştirilir,  radyatör vanası değiştirme,  petek vanası değiştirme,  kalorifer vanası nasıl değiştirilir