+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Arşiv Forumunda Bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır toprak eğer üstünde ölen varsa vatandır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır toprak eğer üstünde ölen varsa vatandır
  lütfen kompozisyonumu bulun 2. Mine
  Devamlı Üye

  bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır toprak eğer üstünde ölen varsa vatandır

  Bayrak candır bayrak kandır bayrak içlerin süsüdür

  Bayrak, bir ülkenin bağımsızlığının simgesidir .Özellikle Türk bayrağının rengini şehitlerin kanından alması vatan için kutsal bir anlamı taşımaktadır.

  Bayrak sadece bir kumaş parçası değildir. Bir ülkenin özgürlüğü ve bağımsızlığını temsil etmesi açısından önemli ve güçlü bir anlam teşkil eder Bayrağın öneminden Mehmet Akif Ersoy İstiklal Marşında “o benim milletimin yıldızıdır parlayacak, o benimdir o benim milletimindir ancak” diyerek bahsetmiştir Çünkü sancak bir kişinin değil, Türk milletinin sembolüdür Bağımsızlığı simgelediği için göklerde dalgalanır Milli spor müsabakalarında başarı sağlayıp dereceye giren ülkelerin bayrakları dalgalanmakta ve milli marşları çalınmaktadır Bu öyle bir duygu yaşatır ki insana bayrak gökyüzünde dalgalandıkça yurdunun değerini anlatır.

  Bayrağa taşıdığı anlam ve önem açısından gereken değeri vermeliyiz. Bayrak bir ülkenin onuru ve şerefidir, ne olursa olsun ayaklar altına alınıp çiğnenemez.
 3. Ziyaretçi
  eğer bu vata uğruna ölen şehitlerimiz olmasaydı öle özgürce dolaşamazdık
 4. Ziyaretçi
  harika alllah razı olsun yarınki ödevime yardımcı oldunuz gelşmesinin arz ederimm

 5. Ziyaretçi
  insanın bayrağa millete saygısı azalır fakat türkun azalmaz kardaş

 6. Ziyaretçi
  Yaaa çok sağolun siz bir tanesiniz

 7. Ziyaretçi
  çok güzel türkçe sınıvında çıkçak yardım içim saol

 8. Ziyaretçi
  Kim yazdıysa çoook teşekkür ederim

+ Yorum Gönder


bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır kompozisyon,  bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır anlamı,  bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır kompozisyon,  bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır toprak uğrunda ölen varsa vatandır kompozisyon,  bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır anlamı,  bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır ile ilgili kompozisyon