+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Arşiv Forumunda Prefabrik ev fiyatları diyarbakır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Prefabrik ev fiyatları diyarbakır
  Prefabrik ev fiyatları diyarbakır 2. Nermin
  Devamlı Üye

  Prefabrik ev fiyatları diyarbakır
  Modern ve Lüks Prefabrik Tasarımları sunuyoruz
  Karmod prefabrik evler daha iyi yaşam alanaları ve daha iyi bir gelecek oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Konforlu yaşam için modüler prefabrik panel sistemli prefabrik evler inşaa ediyoruz. Modern tasarımıyla kalıcı veya taşınabilirlik özellikde anaktar teslim 4 mevsim iklim koşullarına uygun, depreme dayanıklı, kaliteli, ekonomik çok amaçlı prefabrik yapıların lideri KARMOD Türkiye’nin bütün şehirlerinde prefabrik evler kurup ve üretiyoruz.


  Yeni yorum ekleDevamını oku
  Diyarbakır da Üstün kaliteli Konteyner'ler

  Geleceğin Ofis Şantiye Konteyner'lerini üretiyoruz
  Karmod Yaşam Konteynerleri portatif ( seyyar ) Çelik yapısıyla esnek tasarımı ile fabrika veya sahada monte edilebilir özellikte olup üstün Karmod Konteyner teknolojisiyle anahtar teslimi olarak üretilmektedir Geniş kullanım alanı ihtiyaçlarında tek katlı çift katlı konteyner ve birleşimli konteyner ev gibi bina çözümleri de sunulmaktadır.

  Yeni yorum ekleDevamını oku
  Diyarbakır da Kabin'de Kalite

  Uzmanından Portatif Modüler Kabinler
  Karmod Kabin teknoloji'de Otomasyon makinalarını devreye sokup kapasitemzi üç katına cıkartarak Türkiyede ve dünyada ilk olmuştur. Makina pavkuruyla kusursuz ve kaliteli kabinler ürüten karmod güvenilirliği yanısıra satış sonrası müşteri desteginide sunuyoruz.
  Türkiyenin önde gelen markası Karmod kabin tasarım

  konusunda uzmanlaşmış modüler sistem ve taşınabilir kabin üreticisi karmod değişik sektörleri kapsayan geniş bir kalıcı yaşam ve konaklama kabnilerin çözümlerini güvenizi düşünerek tasarlamıştır.
  Biz Karmod olarak deneyimli uzman ekiplerimizle yeni tasarımlar ve müşteri odaklı yeniklere acık olan karmod sektörde en cok tercih edilen marka ve firmalardan birsiyiz.
+ Yorum Gönder