+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Konuları Forumunda Kendi düşen ağlamaz ile ilgili kompozisyon Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kendi düşen ağlamaz ile ilgili kompozisyon
  kendi düşen ağlamaz konulu kompozisyon 2. saqopakajmer
  Devamlı Üye

  Kendi düşen ağlamaz hakkında bu yazıyı kompozisyona veya mekaleye çevirmek için, giriş, başlık. ve sonuçları mutlaka ekleyin..

  Girdiği bir işte kendi zararına kendi sebep olan bir kimsenin yakınmaya hakkı yoktur Çünkü bildiğini okumuş, istediği gibi davranmış, kimseyi dinlememiştir O hâlde kötü sonuca da katlanmalıdır
  Yaptığı hatalar yüzünden zarara uğrayan kişilerin bu durumlarından dolayı şikayette bulunmaları yersizdir. Zira kendi istek ve arzusu ile yaptığı bir işin sorumlusu da yine yalnızca kendisidir.
 3. Zarafet
  Üye
  Kendi başına bir işe kalkışırsa sonuca kötü bile olsa şikayet etmeye hakkı yoktur. çünkü kendi kendine yapmıştır bu yüzden sikayet etmeyede hakkı yoktur.
+ Yorum Gönder


kendi düşen ağlamaz ile ilgili kompozisyon,  kendi düşen ağlamaz atasözü ile ilgili kompozisyon,  kendi düşen ağlamaz kompozisyon örnekleri,  kendi düşen ağlamaz ile ilgili kompozisyonlar,  kendi düşen ağlamaz konulu kompozisyon,  kendi düşen ağlamaz sözü ile ile ilgili komposizyon