+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Konuları Forumunda Hindistan'a özgü Hoş kokulu,tırmanıcı ve kolay yetişen bir çiçek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Hindistan'a özgü Hoş kokulu,tırmanıcı ve kolay yetişen bir çiçek
  Hindistan'a özgü Hoş kokulu,tırmanıcı ve kolay yetişen bir çiçek adı nedir 2. Asel
  Bayan Üye

  Hindistan'a özgü Hoş kokulu,tırmanıcı ve kolay yetişen bir çiçek

  Cevap

  gazanya

 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  gazanya


  İnternette iz bırakmadan güvenle dolaşın. Bu program sayesinde, ip adresinden ban yediğiniz sitelere ve yasaklı tüm sitelere girebilirsiniz. Kendi IP adresinizi gizler, başka ülkelerden başka IP adresleri üzerinden sitelere giriş yaparsınız.

  Program basit bir arayüze sahip ve oldukça kullanışlı bir yapıdadır. İstediğiniz ülke üzerinden filtreleme özelliğine sahip olduğundan, internet üzerinden sadece kendi ülkesine yayın yapan TV ve radyo kanallarını kolayca takip edebilirsiniz.

  Google Chrome, İnternet explorer, Mozilla Firefox (*) , Safari ve Opera tarayıcılarında otomatik olarak çalışır. Bunun yanında sistem proxy ayarlarını kullanan diğer programlar da bağlanılan proxy sunucusunu kullanırlar.

  Proxy sunucuları, belli bir bölgede bulunan bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlar bazı programlar vasıtasıyla internetlerini paylaşıma açarlar. Bu paylaşım neticesinde diğer kullanıcılar, paylaşıma açılan bilgisayar üzerinden internete bağlanırlar. Bu nedenle herhangi bir proxy sunucusuna bağlı iken kişisel bilgilerinizi girdiğiniz banka, forum, mail v.s. gibi siterele girip işlem yapmayınız. Çünkü, bilgileriniz proxy server üzerinden geçeceğinden kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. Bu tür sitelere girerken internete proxy üzerinden bağlanmadığınızdan emin olun.

  Program tasarlanırken çoklu dil desteği ile tasarlandı. Şu an Türkçe ve İngilizce olarak kullanılabilir. languages dizini altındaki dil dosyalarını diğer dillere çeviri yapabilir ve dili istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu arada çevirdiğiniz dil dosyasını blog{et}gazanya.com adresine göndererek programın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

+ Yorum Gönder