+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Yeni Forumunda Alfa romeo 4c gta fiyatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Alfa romeo 4c gta fiyatı
  Alfa romeo 4c gta fiyatı 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Alfa romeo 4c gta fiyatı
  8C Competizione kalkış Alfa Romeo de doldurmak için oldukça büyük ayakkabı bıraktı. Şuna Ve şık olanları. Geçen hafta size yeni bir 4C GTA ve yerini almaya artık ayrıntıları bütün bir karmaşa ortaya çıkmıştır geliştirilmekte olduğunu ilk raporlar getirdi.

  Güncel Alfa line-up ön motorlu, ön sürücü modelleriyle tamamen oluşan grubu, 4C orta / arka-motorlu, arkadan sürücü kurulumu ile gitmektir. Temelini: KTM X-Bow. Avusturya parça oyuncak gibi, 4C Dallara, ayrıca Kuzey İtalya merkezli yarış arabası yapıcısı tarafından geliştirilen olmaktır. Alfa kızkardeşi marka, Abarth, uzun, ama bir X-Bow tabanlı roadster almak yönünde söylentiler oldu şimdi yerine Alfa gidiyor gibi görünüyor.

  Karbon In / alüminyum şasi hafif roadster veren Alfa mevcut aralığından bir 1.8-litre, turbo şarjlı, direkt enjeksiyonlu dört silindirli motor oturmak uçlu bir güç en Porsche Cayman S Styling bekleniyor-ağırlık oranı bir Bildirildiğine, Alfa kendi Centro Stile tarafından yürütülmektedir Pininfarina tarafından bazı bildirdin olarak değil.
  alfa-romeo-4c-gta-fiyat-.jpg
  çok daha 8C daha erişilebilir – Üretim 40.000 € (yaklaşık 55.000 $) aralığında bir fiyat etiketi ile, beş yıl boyunca her yıl 20,000-25,000 civarında birimleri gelip söyleniyor. prototip yaklaşan Cenevre Otomobil Fuarı'nda örtüsünü açmak için hedef olmasına rağmen, aksiliklere bize el beklemek zorlayacağını bildirdi
+ Yorum Gönder


Alfa Romeo 4C