+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Doğum sonrası lekelere en etkin çözüm nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Doğum sonrası lekelere en etkin çözüm nedir
  doğum sonrası lekelere en etkin çözüm nedir 2. CaRaMeLa
  Yeni Üye

  Oluşan doğum lekeleri leke açıcı kremler ve peeling ile açılabilir. Peeling deriyi soyma işlemi olduğu için hamilelik döneminde oluşan lekelerin açılmasında işe yarar.

  Diğer bir çözüm ise

  Cilt lekelerine iyi gelen bu karışımı hazırlamak için 4-5 tane taze üzüm, bir bardak ılık su ve bir tatlı kaşığı karbonat yeterli olacaktır. Üzümlerin suyunu iyice sıktıktan sonra bir pamuk yardımıyla cilde uygularız ve süreriz. Ve bu bitkisel karışımı cilt lekelerinin üzerine tatbik ettikten sonra kuruyana kadar bekletiriz. Ilık suyun içerisine bir çay kaşığı karbonatı katıp karıştrdıktan sonra yüzümümüzü bu karışımla yıkamalıyız.
 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  Cilt lekelerine iyi gelen bu karışımı hazırlamak için 4-5 tane taze üzüm, bir bardak ılık su ve bir tatlı kaşığı karbonat yeterli olacaktır. Üzümlerin suyunu iyice sıktıktan sonra bir pamuk yardımıyla cilde uygulayın ve sürün Bu bitkisel karışımı cilt lekelerinin üzerine tatbik ettikten sonra kuruyana kadar bekletin Ilık suyun içerisine bir çay kaşığı karbonatı katıp karıştrdıktan sonra yüzünüzü bu karışımla yıkayın..
+ Yorum Gönder