+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Sevgiliye iyi geceler sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Sevgiliye iyi geceler sözleri
  bu kadr kolay soruöu olur 2. Mine
  Devamlı Üye

  İyi geceler her şeyim

  Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.

  iyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere…
  iyi geceler kakaolu sıcak sütüm….
  Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.
  En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Bitanem tatlı uykular.
  Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…
  Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Her şeyim!

 3. Gizli @ yara
  Özel Üye
  İyi Geceler Sms
  Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum… İyi geceler sevgilim.
 4. Mesport
  Moderators
  Kısa iyi GeceLer Mesajları..

  en güzel iyi GeceLer Mesajları..

  iyi GeceLer Mesajları

  sevgiliye iyi geceler mesajları

  sevgiliye iyi geceler sözleri


  Gecenin Çekilmez Soğukluğu Seninle Vız Gelir bana Her Başımı yastığa Koyduğumda Dualarım Sadece Sana Birtanem Seviyorum Seni iyi geceler.

  Bir Güne Seninle Başlayıp Bu Günü’de Seninle Bitirmenin vermiş Olduğu Huzurla yastığa Başımı Koydum ve Sana tatlı Rüyalar Görmen için dua ediyorum Sevgilim iyi geceler.

  Gözlerinde Yalakadım Hayatı Bırakmam, Sözlerinle Başladı Kalbim Atmaya Durduramam Sadece Sabahların Yakıcı Güneşine Değil gecelerin Soğuk Sessizliğinede Anlattım Aşkımı Şimdi Olduğu Gibi Seviyorum Seni iyi geceler Birtanem.

 5. Mesport
  Moderators
  Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler birtanem..

  Dur bir dakika once bana bir opucuk, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin

 6. Asel
  Bayan Üye
  Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum!

  Sen uyurken şuan tatlı rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizicem boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler.

  Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat.

  İyi geceler küçük cadım tatlı rüyalar seni çok seviyorum bitanem rüyanda beni görmen dileğiyle..

  Sensiz bu gecenin soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda sabahlarım hayalinle, tatlı rüyalar aşkım, iyi geceler.

  Dünyada bi eşi benzeri daha olmayan tek varlıgım, benim olan ve herseyden degerli olan meleğim; iyi geceler aşkitom.

  Her aya bakışında beni hatırla, gözlerin yıldızlara takılırsa seni düşündüğümü sakın unutma, unutma bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma.

  Çağrılarım öpücük olup yanağına konsun. Mesajlarım kalbine kazınıp duygularım olsun. İyi geceler diledim sevgilim haberin olsun..

  Geceyi bana sor rüyalarımı bana sor, uyumak nedir bilmiyorum rüya desen seni hayal ediyorum. Seninle yaşıyorum sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceler.

  Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.

  Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim.

  Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler.

  Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim.. seni yaşadığım her gün için.. yanağına bir buse gönderiyorum.. huzurla uyu bitanem.. iyi geceler.. seni seviyorum.

 7. Gizliyara
  FoRuMaciL Security
  Sensizlik olsada sonum geceler dert ortagım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım.

+ Yorum Gönder


iyi geceler mesajları 2011,  sevgiliye iyi geceler mesajları 2010,  iyi geceler mesajları sevgiliye 2010,  sevgiliye iyi geceler mesajı 2011