+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Almanyada dil okulu fiyatları Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Almanyada dil okulu fiyatları Hakkında Bilgi
  BEN ALMANYADA dil okuluna gitmek istiyorum hiç daha önce gidip memnun kaldığınız okullar var mı ve fiyatları cazip olan şimdiden teşşekkürler 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Almanyada Dil Okulu Fiyatları Hakkında Bilgi


  Almanya'da dil okulu için Konsolosluk tarafından öğrenci vizesi yerine dil eğitimi vizesi verilir. Dil eğitim vizesi ile Almanya'ya giden öğrencilere çalışma hakki tanınmaz. Genel ve yoğun almanca kursları öğrencilerin dilini geliştirebilmeleri için çeşitli dil aktivite programları ile birlikte sunulmaktadır.
  Almanya'da birçok konaklama seçeneği mevcuttur. Almanya'da aile yanında konaklamak Bavyera aile hayatını birinci elden tanımak için harika bir fırsattır. Ayrıca, ders dışındaki bir ortamda, mesela ailenizle akşam yemeği yerken, Almanca pratiği yapma imkanı da bulursunuz. Yurtdışında Almanca eğitimi almak isteyen öğrenciler için Almanya da pek çok dil okulu bulunmaktadır.
  Almanya'da Dil Eğitimi

  LSI, Frankfurt'un tam göbeğinde her türlü ulaşım aracına rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir yerde bulunmaktadır. Modern ve konforlu bir tasarıma sahip okulumuzda Internet erişimli bir bilgisayar salonu bulunmaktadır. Frankfurt'ta gezip görebileceğiniz yerler arasında bulunan Goethe House okula çok yakın bir mesafededir. Yine, Eski Opera Binası ve Römerberg'deki Nikolia Kilisesi de bu yerler arasındadır. Boş zamanlarınızda Main Nehrinde botla gezintiye de çıkabilirsiniz.
  LSI, haftada 20 ve 30 ders olmak üzere genel ve yoğun Almanca Programları sunmaktadır. Her ders 50 dakikadır. LSI aynı zamanda sınava hazırlık kursları ve üniversite yerleştirme Programları ile birçok öğrencinin üniversite eğitimine adım atmasında yardımcı olmuştur.

  KURS ÜCRETLERİ
  Program Haftalık Ders 2 Hafta 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta
  Genel Almanca 20 460€ 860€ 1720€ 2520€
  Yoğun Almanca 30 500€ 900€ 2160€ 3120€
  Zertifikat Deutsch (ZD)
  30 - - 2160€ 3120€

 3. Suskun Karizma
  Devamlı Üye
  Almanya' da anlaşmalı olarak çalıştığımız dil okullarının fiyat bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

  ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Almanya'da eğitim almak isteyen adaylar için kayıttan, konaklamaya, uçak biletinden, seyahat organizasyonuna tüm işlemlerinizi takip ediyor ve bütün bu işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Unutmayın, ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tüm gelirini yurtdışı eğitim kuruluşlarından sağlamaktadır. Dolayısıyla hizmetlerimizden dolayı hiç bir aday öğrencimizden ek ücret talep etmiyoruz.

  Eğitim: Excel dosyası şeklinde hazırlanan fiyat listesinde belirtilen kurslar her pazartesi başlar, eğer planladığınız eğitim 20 hafta ve üzerindeyse uzun dönem ekonomik paket programlar olarak sınıflandırılan bölüme bakmanızı tavsiye ederiz. Uzun dönem ekonomik paket programların belirli başlangıç tarihleri vardır.

  Konaklama: Son sütunda yer alan konaklama alternatifleri arasında
  BB (bed and breakfast) - konaklama ve kahvaltı,
  HB (half board) - konaklama, kahvaltı ve akşam yemeği,
  FB (full board) - konaklama, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği anlamına gelmektedir.

  Başlangıç tarihleri ve başvuru zamanı: Dil kursları genellikle her pazartesi başlar ve yıl boyunca dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.
  Para birimi: Excel dosyası içerisinde ilk satırda (yeşil alanda) ülke isminin yanında ve parantez içerisinde belirtilmiştir.
  +: Bazı konaklama fiyatlarında + işareti belirtilmiştir. Örneğin 135+ gibi Bu seçenekle ilgili birden fazla fiyat olduğunu ve ilgili konaklama fiyatının bu seviyeden başladığını belirtmek amacıyla kullanılmıştır.
+ Yorum Gönder