+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Bacak estetiği Fiyatı ile ilgili Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Bacak estetiği Fiyatı ile ilgili Bilgi
  diz altı bölgemde eğrilik var kötü bi görüntü veriyo diz altı estetğin ücretini merak ediyorum 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Bacak Estetiği Fiyatı ile ilgili Bilgi


  Botoks: 300-500 milyon TL.
  Kaş kaldırma: 2-4 milyar TL. G
  Göz kapağı estetiği: 1.5-3 milyar TL.
  Gözaltı torbaları: 2-3 milyar TL.
  Gıdı ve boyun estetiği: 3-4 milyar TL.
  Dolgu maddeleri: 400-750 milyon TL.
  Kulak küçültme: 2.5- 3 milyar TL.
  Yüz germe (Lifting): 3-6 milyar TL.
  Dudak kalınlaştırma: 500 Milyon - 1.5 milyar TL,
  Dudak çevresi çizgileri: 400 milyon TL. (6 ay); 1 milyar TL (5 yıl)
  Burun estetiği: 3-5 milyar TL.
  Meme ameliyatları: 3-5 milyar TL.
  Basen-kalça liposuction: 1.5- 2 milyar TL.
  Bel inceltme liposuction: 1.5-2 milyar TL.
  Plasmalite, yüz ve boyun: 400 dolar
  El, dekolte, boyun ve yüz: 600 dolar
  Karın germe: 3-4 milyar TL.
  Diz kapakları düzeltme: 1 milyar TL.
  Ayak bilekleri inceltme: 1.5-2 milyar TL.
 3. Suskun Karizma
  Devamlı Üye
  Bacak Şekillendirme Estetiği

  Vücudumuzun diğer bölgelerinde olduğu gibi bacak bölgesindeki istenmeyen görüntü ve deformasyonlarda kişiler için problem olabilmektedir. Uzun, düzgün ve yeterli dolgunlukta bacaklara sahip olmak herkesin istediği bir özelliktir. Estetik cerrahinin gelişen yöntemleri bacaklardaki görünüm problemlerine de mükemmel çözümler getirmektedir.
  Bacaklardaki problemler; bacağın aşırı ince veya aşırı kalın ve yağlı olması, eğrilikler, diz yanlarında ve ayak bileklerinde aşırı yağ birikimi şeklinde sayılabilir. Bu sorunlar egzersiz veya diyetle çözülebilecek problemler olmayıp genellikle genetik miras sonucu ortaya çıkar. Bazı bayanlar bacaklarının şeklini beğenmediklerinden dolayı etek bile giymemektedirler
  Bacak bölgesindeki sorunları çözmek için bacak implantı ( calf implant ), liposakşın ve yağ enjeksiyonu gibi yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemler bazen tek başına bazen de beraberce aynı anda uygulanabilmektedir. Diz üstü bölge ile diz altı bölge arasında çap olarak kalınlık farkı mevcut ise, her iki bacak arasında kalınlık yada şekil farkı var ise veya bacaklar çarpık bir görünüme sahip ise bacak protezi operasyonu ile bu sıkıntılar giderilebilir. Aynı problemler liposakşınla da düzeltilebileceği gibi bazı durumlarda daha iyi bir sonuç elde etmek için hem liposakşın hem de bacak protezini beraber uygulamak gerekir.
  Vücuttaki simetriyi ve ahengi sağlayarak estetik bir görünüm sağlanması esas amaçtır. Bu amaçla; Liposakşın ve yağ enjeksiyonu tekniklerinin yardımı ile basık ve geniş görünümlü kalçalar daha dar, daha kalkık ve çıkıntılı bir görünüme getirilebilir, bacak ve basen bölgesi düzeltilerek bacak daha düzgün ve olduğundan daha uzunmuş gibi gösterilebilir. Diz bölgesine yönelik girişimlerle bacağın çarpık görünümü düzeltilebilir.
  Bacak estetiği ameliyatları bazen lokal anestezi bazen de genel anestezi altında yapılabilen, 1-3 saat arasında süren ameliyatlardır. Liposakşın ve yağ enjeksiyonu yapılmış ise herhangi bir iz kalmaz. Bacak implantı operasyonu yapılmış ise bacak arkasında küçük yatay izler kalacaktır. İleri dönemde silik hale geleceğinden ve nispeten gizli bir yerde olduğundan rahatsız edici izler değildir.
+ Yorum Gönder