+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Dış Ticaret Staj Defteri Örneği Nasıl Olmalı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Cevap: Dış Ticaret Staj Defteri Örneği Nasıl Olmalı

  staj dosyası örneği nasıl olmalı

  Staj dosyası örneğini kendi derslerine ve modüllerine göre değiştirerek kullanabilirler.

  Staj dosyası doldururken yenilenmiş modülleri dikkate almanız gerekir. Okul tarafından verilen modüllere göre staj dosyası doldurulur.

  Staj dosyası hazırlanırken şunlara dikkat edilmesi gerekir: Staj dosyasına klasör içine güzel bir kapak, Atatürk resmi, gençliğe hitabe ve istiklal marşı ile başlanır. İçindekiler kısmı yapılırsa daha iyi olur. Her modül için bir başlık yapılarak tertip düzen sağlanır.


  Örnek uygulamalar ne kadar iyi ve güncel olursa o derece puan kazandırır. Gerekli belgeleride örnek olarak konulursa içerik bakımından tam sayılır. (fatura, çek, senet, gider pusuları, bordro, bilanço, gelir talosu vb.)

  Staj dosyasında özellikle fotokopi kullanılmaması gerekir, yani hazır bir staj dosyasından fotokopi çekilerek hazırlanıldı gibi olmasın. Mümkün olduğunca staj dosyanızın hepsini kendiniz düzgün bir şekilde hazırlayarak çıktı alınız.

  Cevap: Dış Ticaret Staj Defteri Örneği Nasıl Olmalı frmacil sayfa 2iki Cevap: Dış Ticaret Staj Defteri Örneği Nasıl Olmalı

 2. Ziyaretçi
  merhaba arkadaşlar dış ticaret staj defteri orneğine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz..aydınlatma şirketinde stajerim
+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12


dış ticaret staj defteri örneği,  dış ticaret staj defteri,  dış ticaret staj dosyası örnekleri,  dış ticaret staj defteri doldurulmuş örneği,  dış ticaret staj dosyası,  dış ticaret staj dosyası örneği