+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Yeni yıl ile ilgili ingilizce yazı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Yeni yıl ile ilgili ingilizce yazı
  lütfen çok acil yarına yetiştirmeliyim 2. Gebzeberkay
  Devamlı Üye

  yeni yıl ile ilgili ingilizce yazı

  The source of life Love is a passion of love, passion a purpose, the objective is to share something with someone, to share friendship, if friendship is to always remember mind! In the new year and further consolidated our friendship be eternal wish me many more happy years!

  Bank branches in the love of happiness, 2010 No to your account, 365 days more were admitted Wishing you a happy way to spend HAPPY NEW YEAR

  There are still a new year in our door By 2010 we will enter everything you want to happen these days Wishing Create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good Years!

  In NEW YEAR; life to keep, not to miss love, I wish at this time, multiplied by two to avoid falling And allocate time to perform them yourself HAPPY NEW YEAR!

  2010 with our pain, our joy will stay behind 2010 more hope, more joy, more happiness you bring In the life of beautiful, happy tomorrow, real friendships always be with you New year to you and all the loved ones health, happiness, joy, success, abundance of money, I wish to bring love and peace Happy New Year!

 3. Ziyaretçi
  türkçesi ne acaba
 4. Asel
  Bayan Üye
  yeni yıl ile ilgili ingilizce yazı

  türkçesi ne acaba
  Hayat Aşk kaynağı sevgi, tutku bir amaç, bir tutku, amaç dostluk daima hatırlamak ise, dostluğu paylaşmak için, biriyle bir şey paylaşmak için!Yeni yıl ve daha fazla konsolide bizim dostluk ebedi daha mutlu yıllar bana çok isterdim olun!

  Mutluluk aşk Banka şubeleri, 365 gün daha hesabınıza 2010 Hayır, HAPPY NEW YEAR geçirmek için mutlu bir şekilde dileğiyle başvurdu

  İşte biz de size önceki gün her yeni gün gelecek Oluştur daha güzel dileğiyle bu gün olmasını istediğiniz her şeyi girecek 2010 yılına kadar bizim kapı, yeni bir yıl, sizin isteğiniz doğrultusunda, hala ve mutlu olsun! İyi Seneler!

  YENI YIL ise; sevgi kaçırmamak, tutmak için hayat, ben düşmemek Ve kendinizi HAPPY NEW YEAR bunları gerçekleştirmek için zaman ayırmak için iki ile çarpılır, şu anda diliyorum!

  2010 bizim ağrısı, bizim sevinç 2010 daha fazla umut, daha fazla sevinç, güzel, mutlu yarın hayatında daha fazla mutluluk getirsin geride kalacak, gerçek dostluklar hep seninle size yeni yıl olacak ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe , para başarı, bolluk, ben Yeni Yılınız Kutlu sevgi ve barış getirmek için diliyorum!

 5. Ziyaretçi
  mütiş beğendim ama biraz daha yazı olsa daha iyi olurdu.

+ Yorum Gönder


yılbaşı ile ilgili ingilizce yazı,  yılbaşı ingilizce anlatımı,  ingilizce yılbaşı anlatımı,  yılbaşı ile ilgili ingilizce yazılar,  yılbaşı ile ilgili şiirler ingilizce,  ingilizce yazılar