+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Kendi düşen ağlamaz atasözlerinden hikayesi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kendi düşen ağlamaz atasözlerinden hikayesi
  ata sözlerinden hikaye lazım bana bana yardımcı olun lütfen.. 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Genç kız bir kere daha baktı saatine..Daha yarım saat kadar vakti vardı ..Aynanın önünde büyük bir itina ile makyajını tamamlarken,kalbi heyecanla çarpıyordu.Acaba Faruk nasıl biriydi?Ya hayal ettiği gibi biri değilse ne olacaktı?Ama hayır,hayır!Faruk telefonda söylemişti,çok yakışıklı olduğunu,yoksa karşılaştıklarında yalancı çıkmak istermiydi hiç?
  Kendisinden emin olabilmek için son bir defa daha aynaya baktığında dudaklarında memnun,fakat şeytani bir gülümseme belirdi.Bu mini etekli kırmızı elbiseyle Faruk'u cezbetmemesine imkan yoktu.Telefonda kararlaştırdıkları gibi eline bir kitap aldı yakasınada bir gül iliştirdi.Saatine aceleyle bir daha baktı..Oooo,5 dk.daha gecikirse,randevuya yetişemeyebilirdi.Koşa koşa merdivenleri indi.Yoldan geçen bir taksiye bindive araba hızla gözden uzaklaştı.Kararlaştırdıkları durağa geldiğinde,kalbi fırlayacakmış gibi çarpıyordu.Ama hayret..Durakta yaşlı bir kadınla,iki anadolu erkeğinden başka kimse yoktu."belki bir aksilik olmuştur,gelir" diyerek beklemeye başladı.
  ..Ve evet işte.üzerinde bej renk pantolon,spor gömlek ve elinde bir demet çiçekle Faruk görünmüştü nihayet.Genç kızın kalbi bu defa sanki duracakmış gibi oldu.Zira faruk şu ana dek görmüş olduğu erkeklerin en yakışıklısıydı.
  Faruk geldi.Genç kızın tam karşısında durdu.Genç kız gözleri parlayarak,tokalaşmak üzere elini uzattı;fakat Faruk mukabelede bulunmadı.Ve o anda genç kızın hiç ummadığı bir şey oldu.Faruk elindeki çiçekleri sert bir şekilde kızın burnuna doğru uzattı ve ağzından tek kelime döküldü..
  --"Sür..k!
  Genç kız neye uğradığını şaşırmıştı.Üstelik burnuna doluşan karabiberlerin acısıda genzini yakmıştı.Ve Faruk karşısında kahkahalarla gülüyordu.Bu sırada kaldırımın yan tarafında duran Faruk'un arkadaşları da katıla katıla gülüyorlardı.
  Genç kız için oradan bir an evvel kaçmaktan başka bir çare yoktu.Koşa koşa arka sokaklardan birine daldı.Hem koşuyor,hemde hıçkıra hıçkıra ağlıyordu.İzzeti nefsi son derece rencide olmuş,kadınlık gururu tamiri imkansız bir şekilde kırılmıştı.Kulaklarında mütemadiyen Faruk'un alay ve hakaret dolu sesi çınlıyordu:
  --"Sür..k!
  Gözleri karardı birden.Ayağı takıldı ve sert bir şekilde yere kapaklandı.Elindeki kitap uzaklara fırlamış,elleri ve dizi kan içinde kalmıştı.Bütün gayretine rağmen kalkamadı.Artık hıçkırıklarını açıktan açığa salıvermişti.Bir çocuk gibi ağlamaktaydı.
  O sırada yanından geçen yaşlı bir adam,yavaşça genç kızın omuzuna dokundu ve:

  --KALK KIZIM KALK dedi.KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ..!!!
+ Yorum Gönder


kendi düşen ağlamaz hikayesi,  kendi düşen ağlamaz hikaye,  kendi düşen ağlamaz hikayeleri,  kendi düşen ağlamaz ile ilgili hikaye