+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Pasaport veriliş hızı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Pasaport veriliş hızı
  Pasaport veriliş hızı


  Pasaportlar genelde işlermleri yapıldıktan sonra 1-2 gün içerisinde sahibine teslim edilir. Pasaportlar Ankara'da gölbaşında yeni açılmış olan Yabancılar Hudut İltica Dairesi Başkanlığında basılıyormuş.

  Günlük basım hacmi 10 binlerde olan daire başkanlığına bugünlerde 50bin küsur pasaport bekleniyomuş. Bu yüzden de pasaportlar 1-2 günde değil 1 hafta 10 gün içinde teslim ediliyor. Hem bu durumdan habersiz olduğum hem de Müsait zamanım olmadığı için pasaport işlemlerimi bugün bitirebildim.

  Yurtdışı programımız ayarlı ancak veriliş tarihi geç olduğu için alamıyorum. Başka bir ilde yaşıyorum ve pasaport da burada teslim edilicek.

  Eğer Ankara Gölbaşına gidebilirsem durumumu belirtip aynı gün içinde pasaportumu alabilir miyim?
 2. Forumacil
  Devamlı Üye

  Bildiğim kadarıyla hayır, zaten yığılmaları engellemek için bu uygulamayı devreye soktular
 3. Ziyaretçi
  pasaport teslim almak için bekleyen yada pasaport teslim almak için gidecek arkadaşlara öncelikle şunu söylemek istiyorum. Pasaport Tanzim Merkezi yani pasaportların basıldığı yer Ankara-Gölbaşı ilçesinde bulunuyor, fakat bu yerin Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ile uzaktan yakından bir alakası yok, tamamıyle farklı bir birim. Pasaport basımı yapılan yerin telefonları 462 91 43 - 462 91 44- 462 91 45- 462 91 46- 462 91 47 şeklindedir ayrıca basım merkezinde bulunan posatalama işlemi yapılan postanenin numarası da 4997118 şeklindedir. kolay gelsin ulaşmak çok zor
 4. Ziyaretçi
  Telefon numarası koymuşlar herhangi bir sorunumuz olursa arayalım diye, ulaşılamıyor insanlara yahu.. Kardeşim salı uçağım var hala pasaport bekliyoruz çıkacak gelecekteee Allah kahretmesin bunların yapacağı işi.. Dünyaya rezil oluyorlar başka bir şey yaptıkları yok.

 5. Ziyaretçi
  bende aynı durumdaym yıl olmuş 2014 de hala aynı sorun yazıklar olsun bunlara. Alan oldu mu acaba yani pasaport daire başkanlıgından alabilr mym?

 6. Ziyaretçi
  bu ne biçim iş yaa, çip li sisteme geceli bi kaç olmus ve yıl 2015 hala gözumuz kapıda kargo bekliyoruz. p.tesi basvurdum ve haftanın hangi gunu elimde olur acaba???, bursadayım.

 7. Fatma
  Administrator
  bu ne biçim iş yaa, çip li sisteme geceli bi kaç olmus ve yıl 2015 hala gözumuz kapıda kargo bekliyoruz. p.tesi basvurdum ve haftanın hangi gunu elimde olur acaba???, bursadayım.
  1 hafta içinde kargoya verilir.

 8. Ziyaretçi
  Bence gayet anlayisli insanlar. Ulasmasi biraz zor olsada bir kac seferden sonra cevap veriyorlar. Acil durumlarda rica ettiginiz zaman pasaportu 1-2 gun icerisindede gonderiyorlar.

 9. Ziyaretçi
  Bence de ulaşması biraz zor fakat ulaştığınızda mağduriyetinizi anlattığınızda gayet ılıman bir şekilde halledebileceklerini söylüyorlar ve ilgileniyorlar. Klavye başında haksızlık etmek te olmaz

 10. Ziyaretçi
  Geçen hafta pazartesi verdim evrakları bugün çarşamba hala elime geçmedi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu


gölbaşı pasaport basım merkezi,  gölbaşı pasaport basım merkezi telefon,  ankara gölbaşı pasaport tanzim merkezi telefon,  gölbaşı pasaport basım merkezi telefonu,  ankara pasaport tanzim merkezi,  gölbaşı pasaport tanzim merkezi telefon