+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Rapunzel ve alice ın wonderland kıtabının ingilizce olarak en kısa özeti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Rapunzel ve alice ın wonderland kıtabının ingilizce olarak en kısa özeti
  rapunzel ve alice ın wonderlan kıtabının ingilizce olrak en kısa özeti acil lazım 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  rapunzel ve alice ın wonderland kıtabının kısa özeti


  Kitabın Özeti:

  Alice bir gün bahçede oynarken bir tavşan gördü. Peşinden koşarken bir delikten girmişti tavşan. Alice’de peşinden. Bir yerden yuvarlandı ve sonra durdu. Bir masanın üzerinde anahtar buldu. Bu anahtarı her kapıya denedi ama hiçbirine olmadı. Sonra bir kapıya anahtarı koydu ve oldu ama çok küçük bir aralık kadar boşluk vardı. Bir şişeye baktı ve dikledi. Birden küçülmeye başladı. Ama kapı çoktan kapanmıştı kapı. Sonra bir kurabiyenin üzerinde beni ye yazıyordu. Alice de yedi ve boyu uzadı.
  Ama öyle uzamıştı ki ayakkabıları bile olmuyordu ona bu duruma çok üzülen Alice ağlamaya başladı. Birden elinde yelpazesi öbür elinde beyaz eldiveni olan olağanüstü bir tavşan. Tavşan yelpaze ile eldiveni aceleden düşürdü. Alice’de eldiven eline aldı ki. Tavşanın peşinden koşmaya başladım ama terledi ve yelpazelendi.

  Birde ne görsün tavşanın eldiveni eline oldu yani boyu kısalmış. Birden bir fare gördü. Bu fare ile konuşsam mı diye düşündü. Fare ile kaynaşmıştı bile. Baya konuşmuşlardı fare ile. Birden Alice’nin aklına kedisi Dinah gelmişti. Fare senin kedin mi var diye sordu. Alice; evet sen yoksa kedileri sevmez misin diye sordu; tabi ki sevmem, dedi. Alice ama benim kedim öyle değildir çok iyidir. Diye sohbet ettiler. Sonra Alice bir evin önünden geçerken eve uğradı. İçinde bir fındık faresi iki tanede tavşan vardı. Beraber çay içtiler sohbete daldılar. E tabi bunlar basta Alice’ye sen kimsin diye sordular. Alice’de anlattı. Alice’den masal istediler ama Alice şuan aklımda anlatacak masal yok. Bu sefer fındık faresinden masal istediler. Fındık faresi hep uyuklayarak masal anlatıyordu tabi masal da kendileri gibi acayipti ama masallar böyle olur. E bu nedenle Alice her anlattığı kelime için soru buluyordu. Bu bir tartışma haline gelmişti. Tabi sonra Alice yoluna devam etti. Sonra Alice’nin yolunda krallık vardı. Birden bir kadın haykırıyordu. Herkes önünde onu dinliyorlardı. Kraliçe Alice’in varlığını fark etti. Alice’e sen de kimsin, dedi. Ben burada dolaşıyordum. Birden sizin haykırışınızı duydum. Kraliçe Alice’in kafasının uçurulmasını emretti. Alice biraz korkmuştu. Birkaç gün böyle geçti. Sonra Alice yalancı kaplumbağa diye biriyle tanıştı. Bu kaplumbağa ona hayatını anlattı. Ve Alice’nin de hayatının masalını anlatmasını istedi.

  Ama Alice kendi masalının biraz karışık olduğunu düşündüğü için anlatmak istemedi. Birden biri mahkeme var diye seslendi birisi. Çabukça koşarak mahkemeye yetiştiler. Mahkeme çok karışıktı fareler tavşanlar ve kraliçe kral ve yalancı kaplumbağa ve Alice. Birkaç tartışma sonrası Alice’ye ablası sesleniyordu sanki. Alice uyan artık elini yüzünü yıkayıp yemeğe gel. Alice abla çok değişik bir rüya gördüm. Ablası anlat bakalım Alice hatırladığı kadarıyla anlattı. Ablası da bence de saçmaymış, dedi.

 3. Gizliyara
  FoRuMaciL Security
  rapunzel ve alice ın wonderland kıtabının ingilizce olarak en kısa özeti

  Summary of the book:

  Alice saw a rabbit one day playing in the garden. Through a hole while running after the rabbit had entered. After Alice. Rolled in a place and then stopped. A key found on the table. This is the key to every door, but none had tried. Then I added the key to the door and was a very small range, but there was much space. Dikledi looked at a bottle. Suddenly began to shrink. But the door had already closed the door. Then I was writing to me on a cookie. Alice is seven-and long drawn out long.
  But it was not even her shoes had grown so very sorry about this situation Alice began to cry. The other hand the extraordinary range of white gloves in the hands of more than a rabbit. Dropped the gloves with the hustle Rabbit fan. Alice picked up the glove. But I was going after the rabbit and yelpazelendi terledi.

  Guess what he had let the rabbit glove into the hands of the shortened length. Suddenly he saw a mouse. Do you talk to and he thought this mouse. Even with the mouse kaynaşmıştı. Baya talked with the mouse. Alice came to mind more than one cat, Dinah. Mice have you asked the cat. Alice, yes, you do not like cats or not he asked, of course, I do not like, he said. Alice is very good, but it's not my cat. He talked. Then I was home I passed a house in Alice. Rabbit berry is one in which the two had a dormouse. Together they drank tea and plunged into conversation. Alice asked who are you subject to these e basta. Alice told. Alice asked, but now my mind do not have tales to tell tale of Alice. This time I wanted to fable mice nuts. Dormouse tells tale of slumbering always subject to the grotesque fairy tales like them but I would like fairy tales. Alice told the E word will be found for the question. This became a discussion. Of course, Alice then went on his way. Then Alice was the way the kingdom. Suddenly a woman screaming. Everyone is listening to him in front. Alice noticed the presence of the Queen. Alice Who the hell are you, "he said. I was browsing here. Suddenly I heard your haykırışınızı. Queen Alice's head uçurulmasını ordered. Alice a little frightened. A few days passed like that. Then someone he met Alice false turtle. The turtle told him his life. And I asked Alice to tell the tale of his life.

  But Alice did not want to tell their own tale to think that a little bit confused. Suddenly there he called one of the one court. Grew quickly ran to the court. Mice, rabbits, and the king and queen of the court were looking at the turtle and Alice liar. After discussion it was called a few older sister Alice. Alice no longer fits your hand wash your face, come to dinner. Sister Alice had a dream very different. Let's tell Alice told her sister recalled. I think her sister at the saçmaymış, he said.

 4. Ziyaretçi
  eyw genç gardaşş saoll.

 5. Ziyaretçi
  güzel kısa olmasıda bence çok iyi

 6. Ziyaretçi
  hacı ne güzel yapmıçsnız ya eyv

 7. Ziyaretçi
  harikasınız çok güzelllllllllll

 8. Ziyaretçi
  Çalışmam vardı iyiki yapmışsın

 9. Ziyaretçi
  Allah razıolsun

 10. Ziyaretçi
  valla çok teşekür ederim elinize sağlık kısa ve öz yapmışınız

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu


rapunzel ingilizce kısa özeti,  alice in wonderland özeti,  rapunzelin ingilizce kısa özeti,  alice harikalar diyarında ingilizce kısa özet,  rapunzel ingilizce özeti,  alice harikalar diyarında ingilizce özet