+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Herkese yakışan renk tonu nedir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Herkese yakışan renk tonu nedir?
  Herkese yakışan renk tonu nedir?

  Herkese yakışan renk tonu nedir? 2. Gülden
  Devamlı Üye

  Herkese yakışan renk tonu nedir?

  Saç rengi ve cilt tonu ne olursa olsun herkese yakışan renkler
  Gül KurusuMasumiyet ve ışıltı veriyor
  Petrol mavisiCanlı ve zinde görünüm verir
  KırmızıHer zaman seksi ve iddialı
  MorNe sıcak ne soğuk

 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  Herkese yakışan renk tonu nedir?


  Çok az kozmetik malzemesi her tene uyum sağlar Her cilt tipine her cilt rengine uyum sağlayan tonlar bulmak zordur. Her ne kadar tenimizin rengi doğuştan belli olsa da mevsimler sayesinde ufak cilt tonu farklılıkları yaşarız. Bu nedenle hem kış hem de yazın kullandığımız fondötenlerimiz, pudralarımız, allıklarımız ve Terracotta'larımız farklıdır.
  İşte hem yazın hem de kışın rahalıkla kullanacağınız bir allıktan söz etmek istiyoruz! Nars'ın yıllar önce piyasaya sunduğu Orgasm isimli allığı hala ilk günkü kadar fazla tercih ediliyor. Bunun tek bir sebebi var her cilt tonuna mükemmelce uyum sağlaması. Makyaj artistleri kozmetik malzemeleri seçerken sadece cilt tenimizi değil gözlerimizin ve saçlarımızında rengini dikkate almamız gerektiğini söylüyor. Nars'ın Orgasm allığı hem esmer, hem kumral hem de sarışınlara çok yakışıyor.
  İçinde bulunan altın ışıltılarıyla hem bronz, hem de süt beyazı tende kusursuz duran allık, pembe ve şeftali tonlarında olduğu için allıklar arasında bir numarada gösterilecek cinsten. Üstelik toz yapıda olduğu içinde kolayca uygulanıyor. Eğer yuvarlak ve doğal bir dokunuş yapmak istiyorsanız yuvarlak hatlı bir fırçayla istediğiniz görünümü saniyeler içinde yaratabilirsiniz.

+ Yorum Gönder