+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Kırağılaşmaya 2 örnek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kırağılaşmaya 2 örnek
  kırağılaşmaya 2 örnek verebilir misin? lütfen lazım 2. Gebzeberkay
  Devamlı Üye

  Kar ve don bulutlar kırağılaşma ile oluşur.
 3. Ziyaretçi
  örnek bu mu çok kısa
 4. Asel
  Bayan Üye
  Kırağılaşmaya 2 örnek  Moleküller arası kuvvetlerin daha büyük olduğu katılar, sıvılar ölçüsünde olmasa da buhar oluşturabilirler Moleküllerin katı halden doğrudan buhar haline geçmesine süblümleşme denir süblümleşmenin tersine, molekülün buhar halden katı hale geçmesine kırağılaşma denir


 5. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  Kırağılaşmaya 2 örnek


  sözlüğe taşı yetersiz Kırağılaşma: Gaz halindeki bir maddenin katı hale dönüşmesine denir. kimya-taslak


  Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Kırağılaşma maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.


 6. Ziyaretçi
  sabah kaltığımızda arabamızın camındaki buz tabakasıı

 7. Ziyaretçi
  Bazen yaprakların üstünde kar taneleri görürüz bunun nedeni kırağılaşmadır.Ya da arabaların camlarında kıristaller görürüz bunun medenide kırağılaşmadır.

 8. Ziyaretçi
  kırağılaşma ya 1 örnek çimenlerin üstünde kırağı oluşması

 9. Ziyaretçi
  soğuk havalarda yaprakların üzerinde kar taneleri birikmesi kırağılaşmaya örnek. öğretmenim söylemişti. ama 2. örneği bilmiyorum.bu örneğin doğru olduğundan eminim.

+ Yorum Gönder


kırağılaşmaya örnek,  kırağılaşma örnekleri,  kırağılaşmaya,  kırağılaşma örnekler,  kırağılaşmaya örnekler,  kırağılaşma