+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Şafak vakti 2. bölüm ne zaman yayınlanacak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Şafak vakti 2. bölüm ne zaman yayınlanacak
  Şafak vakti 2. bölüm ne zaman yayınlanacak?? 2. Ayyıldız Bayrak
  Devamlı Üye

  Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti – Bölüm 1 18 Kasım 2011′de,Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti – Bölüm 2, 16 Kasım 2012′de vizyona girecek.
 3. Ziyaretçi
  istediğin zaman yayınlanabilr benede bunu 4 gözle bekliyorum
 4. Ziyaretçi
  daha çok var keşke haziranın10 olsa

 5. Ziyaretçi
  bu filmin hastasıyım şuanda deliler gibi poster arıyorum iPad imin kağında edwardın resmi var

 6. Ziyaretçi
  ya ne zmn yayınlanacakki

 7. Asel
  Bayan Üye
  Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti - Bölüm 2 Filmi, Kitaptaki olaylar, Bella ve Edward'ın evlenmesi, balayına gitmesi ile başlıyor. Balayına, Brezilya'daki Esme Adasına gidiyorlar ve birlikte oluyorlar. Bu birliktelikle Renesmee isimli bir bebekleri oluyor. Bunun için, tekrar eve geri dönüyorlar. Bebek Bella'yı parçalayarak çıktığı için Bella ölümle burun buruna geliyor. Bunu gören Edward da Bella'yı vampire dönüştürüyor. Bebek doğunca, Jacob bebeğe mühürleniyor. Renesmee hayvan avlanırken Irina bebeği görüyor ve Edward Bella ikilisinin Volturi kurallarından birini bozduğunu düşünerek yani bebeği ölümsüz yaptıklarını sanarak Aro, Marcus ve Caius'u uyarmasının yanına giderek haber verir.(irinanın annesi de bir bebek vampir yampıştı ama volturiler onu öldürdü bu yüzden bebek vampir konusunda çok hassas)(volturiler, Bella'nın insanlara vampirlerin olduğunu haber vereceğini düşünerek ilişkinin de başında Bella'nın ölümsüz olmsını da istiyordu eğer ölümsüz olmasaydı Bella'yı öldüreceklerdi) Volturiler ve Cullen ailesi karşı karşıya geliyorlar.Fakat bebeğin ölümsüz olmadığını fark ediyorlar.Bu arada devreye Alec ve Jane ikilisi giriyor ama güçleri Bella'nın kalkanını geçemiyor bu yüzden Volturi geri çekiliyorlar. Ayrıca bu kararın değişmesinde Alice çok önemli bir rol almaktadır çünkü Alice ve Jasper evden ayrıldıklarında Güney Amerika'dan yarı insan-yarı vampir getirmişlerdir.Ve Volturiler geri çekilip İrina'yı da öldürmüşlerdir.Fakat Carlisle volturilerin geri döneceğini ve yanlarındakileri vampirlerin bir gün yakalanacağını düşünmektedir.

 8. Ziyaretçi
  bir an önce yayınlacağı günü bekliyorum

+ Yorum Gönder


alacakaranlık şafak vakti 2 ne zaman internette yayınlanacak,  şafak vakti 2 ne zaman internette yayınlanacak,  şafak vakti 2