+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Bilişim teknolojisinin çocuklara ve yetişkinlere sağladığı yararlar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cevap: Bilişim teknolojisinin çocuklara ve yetişkinlere sağladığı yararlar

  çoook teşekkürler tamda benim ödevimin başlığı
  Cevap: Bilişim teknolojisinin çocuklara ve yetişkinlere sağladığı yararlar frmacil sayfa 2iki Cevap: Bilişim teknolojisinin çocuklara ve yetişkinlere sağladığı yararlar

 2. Ziyaretçi
  türkçe performans ödevim için süper olmuş..
 3. Ziyaretçi
  çok teşekkür nerdeyse bu yazı hayatımı kurtardı 5. sınıflara yararı çok
 4. Ziyaretçi
  Bilişim teknolojilerin de hayli ileriye giden dünyada artık eğitim,öğretim bu teknolojiler üzerinden verilmektedir.Sınıfımız da bilgisayarlar ile powerpoint sunumları yapılmakta dersler daha anlaşılır ve kısa sürede daha fazla bilgiye ulaşabilmekteyiz.
  Yine akıllı tahtalarla tebeşirin tozundan kurtulduğumuz gibi ,daha hızlı ve pratik dersler işlenmekte,daha faydalı olmaktadır.
  İstediğimiz bilgiye internet sayesinde ulaşabiliyoruz.Uzaktaki bir tarihi eser veya doğal güzelliklerin resimlerini inceleyebiliyor özelliklerini okuyabiliyoruz.
  Yazı yı daha hızlı kullanabiliyoruz klavyeler sayesinde.Ve silgi derdimiz de kalmadı.
  Yine projeksiyon cihazları ile daha kalabalık guruplara konular ve dersler aktarılabilmetedir.

 5. Ziyaretçi
  çok işime yaradı saolun <<performans ödevim için>>

 6. Ziyaretçi
  tşk ederim gerçekten çok işe yarıyor kim yazmışsa onu çokseviyorum

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12


bilişim teknolojilerinin öğrencilere ve yetişkinlere sağladığı yararlar,  bilişim teknolojisinin öğrencilere ve yetişkinlere sağladığı yararlar nelerdir,  bilişim teknolojilerinin öğrencilere sağladığı yararlar,  bilişim teknolojilerinin yetişkinlere sağladığı yararlar,  bilişim teknolojisinin öğrencilere sağladığı yararlar,  bilişimin öğrencilere ve yetişkinlere sağladığı yararlar