+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Forum Açık oturum sempozyum ve münazara arasındaki farklar nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Forum Açık oturum sempozyum ve münazara arasındaki farklar nelerdir
  Forum Açık oturum sempozyum ve münazara arasındaki farklar nelerdir 2. Leyla
  Devamlı Üye

  Münazara: (Münakaşa değil)
  Bir konuda karşıt görüşleri savunan takımların fikirlerini çarpıştırdıkları bir tartışma platformudur.

  Forum:
  Bir başkanın veya seçilen üyelerin yönetiminde toplumu ilgilendiren bir konuda farklı gruplardan oluşan dinleyicilerin söz sırası alarak konuşma kuralları içerisinde yaptıkları tartışmalara forum denir.

  Panel:
  Toplumu ilgilendiren bir konunun dinleyiciler önünde, sohbet havası içinde, uzmanları tarafından tartışıldığı konuşmalardır. Panelde bir yönetici- başkan sırasıyla konuşmacılara söz verir. Panelde konuşmacının sunumu bitince izleyiciler soru sorabilir.

  Açık Oturum:
  Açık oturum ile panel özellikleri yönüyle birbirlerine çok benzerler. Ancak açık oturumda konuşmacıya diğer konuşmacılar, bazı durumda izleyiciler de anlık ya da yöneticinin idaresiyle söz alıp yanıt verebi
+ Yorum Gönder


forum açık oturum sempozyum ve münazara arasındaki farklar,  sempozyum ve forum arasındaki farklar,  forum açık oturum sempozyum münazara arasındaki farklar,  konferans açık oturum sempozyum forum münazara arasındaki farklar ,  sempozyum forum arasındaki farklar,  konferans ile sempozyum arasındaki fark