+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Yağmurlama kredisinde sıgorta varmı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Yağmurlama kredisinde sıgorta varmı
  yağmurlama kredisinde sıgorta varmı

  1943 dogumlu vatandasın yagmurlama kredısını kullandıktan bır gun sonra kalp krızınden vefat etmesı sonucu zıraat bankası sıgortası olmadıgı ıcın paranın odenmesını ıstıyor rısk sınırındakı bır sahza sıgortasız 20 bınlıralık kredı nasıl sıgortasız kullandırılıyor ogrenmek ıstıyorum 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Ziraat Bankası bugüne kadar olduğu gibi tarıma ve çiftçilerimize desteğini sürdürüyor. Tarımsal Orta ve Büyük İşletmeleri TOBİ olarak kısaltan ve TOBİ bankacılığı adı altında bu tarımsal işletmelere kredi olanakları sunan Ziraat Bankası, şimdide tüm tarımsal çiftçilere ve işletmelere Tarımsal Sulama Kredisi sunuyor.
  Bakanlar Kurulu Kararı gereği faizsiz olarak sunulan kampanya, ile damla ve yağmurlama sulama su sistemlerinizin finansmanını Ziraat Bankası karşılıyor. Üstelik faizsiz olarak verdiği bu krediye de 5 yıla kadar vade imkanı sunuyor.
  Ayrıca Ziraat Bankası birçok alanda tarımsal işletmelere ve çiftçilere kolaylıklar sağlamakta ve bu alanda pek çok kampanyası bulunmaktadır. Sizde bir çiftçi iseniz ve kredi ihtiyacınız varsa ilk olarak Ziraat Bankası‘nın web adresini detaylıca incelemenizi tavsiye ederim.
+ Yorum Gönder