+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Performans ödevleri notları nasıl etkiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Performans ödevleri notları nasıl etkiler
  performans ödevleri notları nasıl etkiler 2. Leyla
  Devamlı Üye

  Yeni genelgeye göre artık Performans ödevleri ve Dönem ödevleri yıl sonu notuna daha fazla etki etmektedir.

  Öğrencilerin ödeve daha fazla önem vermeleri ve gelişimleri için tüm derslerden ödev hazırlamaları beklenmektedir. (İlköğretim okullarında )

  Ödevlerin düzenli ve yeterince araştırılmış olması alınacak notu önemli ölçüde etkilemektedir.

  Bunun için hazırlamış olduğumuz ödevin temiz ve düzenli olması , yararlanılan kaynakların ayrıntılı bir şekilde belirtilmesi gerekmektedir.

  Ödevin sunumunda kullanacağınız dosyanın ve hazırlanacak ön yazı yada kapağın da alınacak notu önemli ölçüde etkilediği bilinmektedir.

  Performans ödevi ve Dönem Ödevim sunum dosyası tüm bu sıkıntı veren konularda öğrencilerin imdadına yetişen , Bakanlık onaylı bir ürün .

  Her yıl 1,5 milyon öğrencinin kullandığı DÖNEM ÖDEVİM sunum dosyası , kapaklı ödev dosyası olarak da bilinmekte ve öğretmenlerimiz tarafından tavsiye edilmektedir.

  Dönem Ödevim ‘ in 3 önemli özelliği bulunmaktadır :

  1 – Ödev kapağı : Öğretmenimizin beğeneceği bir kapak bulmak yada hazırlamak her zaman zor olmuştur. Acaba beğenir mi , notu mu nasıl etkiler diye düşünüp dururuz.

  Dönem Ödevim sunum dosyasının ön sayfası aynı zamanda ÖDEV KAPAĞI

  Her derse göre farklı , Milli eğitim müfredatına uygun.Bakanlık onaylı 12 çeşit kapak ve dosya bulunmaktadır. Yani öğretmeninizin beğenmesi garanti ..

  2 – Kaynakça sayfası :

  Dönem Ödevim sunum dosyasının arka sayfası aynı zamanda KAYNAKÇA sayfasıdır. Ödevi hazırlarken yararlandığınız kaynakları aşağıda yer alan örnekte görüldüğü şekilde yazmanız alacağınız notu olumlu etkileyecektir .Öğretmenler ödevi değerlendirirken kaynakça sayfasının bulunmasını şart koşmaktadır.


  3 – SUNUM DOSYASI :

  Dönem Ödevim ‘ in dört bir tarafı kapalı ve kilitli patentli tasarımı ile ödevinizi kirlenmeden , kaybolmadan şık ve düzenli bir şekilde teslim edebilirsiniz .


  Ayrıca poşet dosya , telli dosya kullanmanıza gerek kalmaz . Fiyatı diğer poşetli ve plastik dosyaların yarısı kadardır . % 100 geri dönüşüm özelliği ile de doğaya saygılıdır .

  Bu üç özelliği bir arada sunan ve Avrupa da her yıl 10 Milyon öğrencinin kullandığı ( Term Paper Genius Files ) Türkiye ‘ de Dönem Ödevim markası ile tüm kırtasiyelerde ve
+ Yorum Gönder


performans ödevi notu ne kadar etkiler,  performans ödevleri notları nasıl etkiler,  performans notları karneyi nasıl etkiler,  performans notu karneyi nasıl etkiler,  performans notu ne kadar etkiler,  performans ödevi karneyi ne kadar etkiler