+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Elektrikli arabanın olumlu ve olumsuz etkileri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Elektrikli arabanın olumlu ve olumsuz etkileri
  elektrikli arabanın olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir 2. Ziyaretçi

  bence elektrikli arabaların olumsuz yonleri elektrik israfı olması
 3. Ziyaretçi
  elektirikli arabanın olumsuz yönleri
 4. Harbi @ kız
  Bayan Üye
  Elektrikli arabanın olumlu ve olumsuz etkileri

  Elektrikli otomobillerin olumlu yönleri Petrol ihtiyacını ortadan kaldıracaktır ve petrol üzerine yapılan savaşlar sona erecektir. Elektrikli otomobiller çevreyi kirletmez. Elektrikli otomobillerin kullanımı daha ekonomiktir. Elektrikli otomobiller için ödenen yakıt parası petrol ile çalışan arabalardan çok daha düşüktür. Yolda kaldığınız zaman yedek jarj cihazını takıp yola devam edebilirsiniz.


  Elektrikli otomobillerin olumsuz yönleri Elektrikli otomobiller için henüz tam anlamıyla alt yapı yoktur. Petrol doldurma istasyonları gibi elektrik şarj istasyonları yaygın değildir. Elektrik şarj cihazları çok uzun yol götüremiyor. Elektrik fiyatlarını artmasın neden olabilir.

 5. Ziyaretçi
  Her akaryakit istasyonlarinda elektrik sarj yerleride olmali ozmn bu is tutar

+ Yorum Gönder


elektrikli arabanın olumlu ve olumsuz etkileri,  elektrikli araba olumlu ve olumsuz etkileri,  elektrikli arabanın olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir,  elektrikli arabanın olumsuz etkileri,  elektrikli arabanın olumlu etkileri,  elektrikli arabaların olumlu olumsuz etkileri