+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Okulda bir erkeği nasıl etkilersin Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Okulda bir erkeği nasıl etkilersin
  okulda bir erkeği nasıl etkilerim 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  okulda bir erkeği nasıl etkilersin

  okulda bir erkeği nasıl etkilersin hakkında bilgi


  Bir Erkeği Nasıl Etkilersiniz? : bir erkeği nasıl etkilersin , bi erkeği nasıl etkilersin , bir erkeği nasıl etkilersinizvs..

  Kadınlar için hoşlandığı erkekleri etkilemek çok değil.. Ancak hoşlandığı erkekten başka kadınlar da etkileniyorsa sıkı bir rekabet onları bekliyor. İnternette 'nasıl bir kadın arıyorum' diye aradığınızda binlerce sonuçla karşılaşabilirsiniz. İşte erkekleri etkileyen, rekabette kadınları farklılaştıran en iyi öneriler..

  Karakterli olun
  Bir kadın karakterli olmalıdır. Erkekler karakterli, söylediklerinin arkasında duran kadınlardan hoşlanır. Komik duruma düşmemeye dikkat edin.

  Espri anlayışınız olsun
  Kadınlar erkeklerin kendilerini güldürmesini ister ancak kadınlar da şaka ve espriden anlamalıdır. Ayrıca bir espriyi yüz kere dinlediğinde bile gülebilmelidir.

  Dürüst olun
  Bir erkek hayatının yarısını yemek sofrasında geçirir. Bu durumda her zaman onun yanında olacak mısınız?

  Gerginliklerini azaltın
  Sıkıcı ve stresli bir günün ardından onu sakinleştirin, gergin kaslarını rahatlatın. Biraz rahatladığında herşey çok güzel olacak..

  Zeki olun
  Erkeklerin kadınların sadece vücutlarıyla ilgilendiği söylemlerine kanmayın. Erkekler beyinlerine de sahip olm ak ister. Bir erkek yanındaki kadının başarılıolmasını ister.

  Kadınsılık, zariflik, aşık, çekici..
  Erkekler hayallerini süsleyen özelliklere sahip kadınlardanetkilenirler. Çok fazla ulaşılmaz olmayın, sizi tanıdıkça her gün daha fazla aşka doymasını sağlayın.

  Çekici, atletik ve eğlenceli
  Erkekler çekici, atletik ve eğlenceli olmalıdır. Nasıl çekici oolacağınız size kalmış. Erkekler sportif özelliklere sahi, sportla ilgili kadınlardan daha çok etkileniyor.

  Ateşli bakışlarınız olsun
  Aynanın önüne geçerek ateşli bakış egzersizi yapın. Ciddiyiz, çok faydalı olacak. Erkekler bu bakışları hemen tanır ve elektiriğine kapılır.

  Taraftarlık
  Çoğu erkek futbol takımlarını destekler.. Onlar gibi fanatik bir taraftar olabilirsiniz. Mağlubiyet ve galibiyette yanında olmanız onu etkiler.

  Temizlik
  Erkekler temiz kadınlardan hoşlanır. Temiz görünüm her zaman etkileyicidir

 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  okulda bir erkeği nasıl etkilersin  Erkekler kadınlarda daha kolay etkilenirler öyle değil mi? Bazen. ıhtiyacınız olan şey taze nefes ve parfüm.1. Erkeklerin kendine güvenen kadınlardan hoşlandıklarını hatırlayın. Eğer siz kendinizi severseniz, o da sizi sevecektir. 2. Özgür bırakın ve özgür davranın. Erkekğin baskı altında olmayacağını bilmesi ve sürekli ne yaptığınızı düşünmek zorunda olmaması caziptir. 3. Aptal rolünü oynamayın. Eğer onu bu şekilde etkilemeye çalışıyorsanız, gerçekten onu isteyip istemediğiniz anlayamaz.4. ıyi giyinin. Kendi tarzınızı yansıtan herşeyi

  giyebilirsiniz. Erkekler siyah uzun çoraplardan ve gösterişli uzun topuklardan hoşlanır. Ancak bunları giydinizde rahat olduğunuzdan ve komik duruma düşmediğinizden emin olun.
  5. Süper modele benzemiyorsanız üzülmeyin. Dahası, hayatınızdaki erkek de bir film yıldızı değil öyle değil mi? Bundan daha önemli şeyler var. Hoşlandığınız kişilere bunları verin.
  6. Çekici olun. Erkekleri etrafına toplayan bir kadın olun. Bu erkeklerin bir kadınla oturmasının bir nedeni vardır. Diğer erkekler de bunun ne olduğunu bilmek isteyecektir.
  7. Bir erkeğin ne giydiğine dikkat edin ve güzel şeyler söyleyin. Erkekler genellikle böyle şeylere önem vermez ancak nadir de olsa kadınlar gibi komplimanlardan hoşlananlar vardır.
  8. Çok içmeyin. Alkol sizi çok etkiliyorsa daha sonra pişman olabileceğiniz şeyler söyleyebilirsiniz.
  9. Memnun olduğunuzu gösterin. Teşekkür edin, minnettarlığınızı gösterir bir şekilde gülümseyin. Bu onunla olmayı çok istediğinizi gösterir.
  10. ışinden, hobilerinden ve ilgi alanlarından bahsetmesini isteyin. Dikkatle dinleyerek sorular sorun.
  11. Hobilerine eşlik edin. Baseball, araba yarışları, balık tutma gibi ilgi alanlarına sizde iştirak edebilirsiniz.
  12. Onunlayken rahat olun. Siz rahatsanızsanız etrafınızdakiler de rahat olur. Huzursuz olan tek kişi siz olmayabilirsiniz. 4. Ziyaretçi
  bunlari denedim ve sevdigim cocuk sürekli peşimde dolanıyor ve beni ćok kıskanıyooooooo😃😃😃

 5. Ziyaretçi
  Ben yorumların hepsini okudum. Bunlar okul için değil. Bir de erkeği etkilemek için manken gibi olmana gerek yok. Asıl şeyler :


  1. Ona yakın davran

  Ona yakın davranacaksın. Ama çocuğun içine düşmeyeceksin. Yoksa seni diğer kızlar gibi NORMAL BİR kız olarak görür. Mesela, okula geldiğinde ''Montun çok güzelmiş.'' falan diyin. Onun gibi şeyler. Ya da selam ver.


  2. Ona kendinden bahset

  Ona kendinden bahsedeceksin. Mesela: ''Ben şöyle daha çok severim.'' Ama bunu otururken öyle çat diye söylemeyeceksiniz. O konudan açılmışsa. Eğer ona kendinden bahseder isen, ona kendinden bir parça tüyo vermiş olursun


  3. Ona yakın davranan kızlarla arkadaş olun

  Evet. Ona yakın davranan kızlarla arkadaş olacaksın. Çünkü onun hoşuna gidecek. Sizi kendine daha yakın bulacak. Ama arkadaş olmadan önce sorun ona ''O sence iyi bir kız mı?'' diye. Hem fikrini almanız onun hoşuna gidecektir. Eğer iyiyse mutlaka arkadaş olun. Ama kız senle arkadaş olmak istemiyorsa zorlamayın. Bir de sakın onun erkek arkadaşlarıyla çok yakın olmayın. Senin kendi arkadaşlarından birini sevdiğini düşünebilir.


  4. Ona duygularınızı belli edin

  Mesela : Onunla konuşurken gözlerinin içine bakın. Sanki ona her an ''Seni Seviyorum'' diyecekmiş gibi bakın. Jest ve mimiklerinizi kullanın. Onun hoşuna gidebilir.

  5. Onu gözle

  Gözlerin onun üzerinde olsun. Şöyle düşün : Sen ve diğer kızlar aslansınız. O da senin avın. Yani onu kimseye kaptırma! Ona yavşayan kızları rezil durumuna düşür. Ama düşürdüğün zaman o, o anda orada olmasın.

  6. Kaçan kovalanır

  Onu tavladın sayılır tatlım. Şimdi Ondan kaçacaksın. ''Kaçan kovalanır!'' Yani ona nadiren gözükeceksin. Artık sen ona gitmeyeceksin. O sana gelecek. O sana selam verecek! Bu sefer aslan O!!! O senin yanına gelmedikçe sen onun yanına gitme. Cool takıl. Ama sakın trip atma. Eğer yanına gelmezse üzgünüm. Demek ki başka birisini seviyor o. Eğer gelirse O senin !!! Zaten sana ya seni seviyorum diyecek ya da bunu belli edecek ya da birisinden öğreneceksin.

  Bunlardır asılları. Okulda bunları uygularsan o senin elinde. ))

 6. Ziyaretçi
  mence onun gozlerine bakib seni seviyorum demelisin

 7. Ziyaretçi
  Ise yaradi valla cok tesekkurler beni opdu bilee👄

 8. Ziyaretçi
  Ayni okullardayiz ama farkli siniflarda. Ben onu ilk okulun kantini da gordum. O da beni konferans salonun da fark etti. Sag olsun zeki arkadaslarim beni onun uzerine itti ama ben orda cok sinirlendim arkadaslarima donup kizarken o gitti ozur bile dilemedim ondan o zaman.Baktigimi biliyor kendi de bakiyor ama utangac birisi sanirim oyle uzun uzun bakamiyor. Onun sinifi ust katta ayni katta bile degiliz 😭😞 Merdivenlerde falan yukari cikarken bakiyor cok tatli boncuk boncuk gözleriyle. Karsilastigimiz zaman falan bakiyor ama benim baktigim kadar bakmiyor. Dolayisiyla acaba sadece ben bakiyorum diye mi bakiyor bilmiyorum ki 😕 ama her bakana bakmiyor cunku denemisligim var 😁 simdi ben bu cocugu nasil ayarliyacagim ya ben ona soyleyemem zaten gidip de senden hoslaniyorum diye ama o da cok utangac o da soyleyemez eee ben napiyim bu durum da bir fikir verir misiniz bana 😊😑😕

 9. Ziyaretçi
  Aynen nasıl etkilerim?

 10. Ziyaretçi
  Ilk oncelikle onun kankasiyla kanka ol goz temasi kur yanindan gecerken bilerek carp ona sonra pardon ozur dilerim de

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu


okulda sevdiğin erkeği nasıl etkilersin,  okulda bir erkeği nasıl etkilersin,  sevdiğin çocuğu nasıl etkilersin,  sevdiğim çocuğu nasıl etkilerim,  hoşlandığım çocuğu nasıl etkilerim,  bir erkeği nasıl etkilersin