+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Evimizdeki elektrikli araçlar olmasaydı neler olurdu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Evimizdeki elektrikli araçlar olmasaydı neler olurdu
  evimizdeki elektrikli araçlar olmasaydı neler olurdu 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Evimizdeki elektrikli araçlar olmasaydı neler olurdu

  Evimizdeki elektrikli araçlar olmasaydı

  Evlerimizde bulunan elektrikli araçlar bizlerin yarı yardımcısıdır. Bunların en başında çamaşır makinemiz gelir. Bizleri büyük bir dertten kurtaran çamaşır makinesi olmasaydı insanlara büyük vakit kaybı olurdu. Yine aynı şekilde elektrikli süpürge, bulaşık makinesi, bu aletler olmasaydı insanlar büyük zorluklar yaşarlardı. Geçmişte bu aletler yoktu ve insanların büyük bir zamanı özellikle bayanların çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak, el süpürgesi ile ev süpürmek gibi şeylerle geçerdi. Fakat şimdi insanlar daha çok sosyaller, bunun sebebi ise evlerimizde bizlere büyük kolaylık sağlayan elektrikli araçlardır. Tabi bu her insan içinde aynı değildir. Bu aletler kimi insana vakit kazandırıp daha güzel işlerle uğraşmasını sağlamaktadır.

 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  Evimizdeki elektrikli araçlar olmasaydı neler olurdu

  Evlerimizde bulunan elektrikli araçlar bizlerin yarı yardımcısıdır. Bunların en başında çamaşır makinemiz gelir. Bizleri büyük bir dertten kurtaran çamaşır makinesi olmasaydı insanlara büyük vakit kaybı olurdu. Yine aynı şekilde elektrikli süpürge, bulaşık makinesi, bu aletler olmasaydı insanlar büyük zorluklar yaşarlardı. Geçmişte bu aletler yoktu ve insanların büyük bir zamanı özellikle bayanların çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak, el süpürgesi ile ev süpürmek gibi şeylerle geçerdi. Fakat şimdi insanlar daha çok sosyaller, bunun sebebi ise evlerimizde bizlere büyük kolaylık sağlayan elektrikli araçlardır. Tabi bu her insan içinde aynı değildir. Bu aletler kimi insana vakit kazandırıp daha güzel işlerle uğraşmasını sağlamaktadır. Kimi insanları da tembelliğe itmiştir.

+ Yorum Gönder


çamaşır makinesi olmasaydı ne olurdu,  bulaşık makinesi olmasaydı ne olurdu,  ev aletleri olmasaydı ne olurdu,  elektrik süpürgesi olmasaydı ne olurdu,  elektrikli süpürge olmasaydı ne olurdu,  evimizdeki elektrikli araçlar nelerdir