+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Biberiye Yağının Faydaları ve Zayıflamaya Etkileri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Biberiye Yağının Faydaları ve Zayıflamaya Etkileri
  Biberiye Yağının Faydaları ve Zayıflamaya Etkileri Varıdır Varsa Kısaca Tarifi Nedir 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  biberiye yağı ile zayıflama

  biberiye yağı içilirmi Biberiye kan dolaşımını hızlandıran, idrar söktüren ve yağ kırıcı özellikte bir bitkidir. Kendisinden üretilen biberiye yağı cildin üstünden uygulanır ve bağ dokuları kuvvetlendirip ölü hücreleri temizlemesinden dolayı da zayıflamaya ve güzelleşmeyede katkıda bulunur.

  biberiye yagi.jpg

  biberiye yağı ile göbek eritme : Gece yatmadan önce göbeğinize biberiye yağı sürüp masaj yaparak yedirin. Mutfaklarda kullandığımız Streç filmle göbeğinizi ve çevresini iki kat sarın. Üzerine sıcak tutacak bir kazak ya da tişört giyerek uyuyun. Sabah uyandığınızda Streç filmi çözün. İsterseniz ılık bir banyo yapın, göbek bölgenizi lifle ovun. biberiye yağı inceltirmi Göbeğinizin eriyene kadar bu işlemi her gün yapmanız gerekiyor. Biberiye yağı sürüldüğü bölgedeki kan akışını hızlandırıyor ve yağ yakımını sağlıyor. Bu sayede bel ve göbek bölgesinde birikmiş yağların erimesi kolaylaşıyor. Streç film ise sardığınız bölgede terlemeyi ve sürdüğünüz yağın derinin altına geçmesini sağlıyor.

  biberiye yağı zararları ve yan etkileri

  Biberiye yağını dahilen kullanmayın. Biberiye yaprakları çocuklarda ishale neden olabilir. Orta dereceli şeker hastaları biberiye yağı haricindekileri korkusuzca kullanabilir; yağı ciltte kaşıntı yapabilir. Bütün bu yararlarının yanında hamilelik döneminde kullanılması tavsiye edilmez.
+ Yorum Gönder