+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Telefonumu açtığımda bilgilerimin gitmesini istemiyorum. Engelleyebilir miyim Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Telefonumu açtığımda bilgilerimin gitmesini istemiyorum. Engelleyebilir miyim
  Türkcell Abonesiyim Telefonumu açtığımda bilgilerimin gitmesini istemiyorum. Engelleyebilir miyim? gerçekten hak ihlali bu ben telefonumu kimse ulaşmasın diye kapatıyorum, Türkcell beni ihbar ediyor.. beni arayan herhangi bir kişinin telefonumu açtığımda bilgilendirmesini istemiyorum. bu resmen özel hayata ve kişilik haklarına tecavüz anlamına geliyor. 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Ulaşılabilir olduğunuz bilgisinin paylaşılmasını istemediğiniz zaman yapmanız gereken  Evet, iznin kaldırılması için, CEPACIK IZIN KALDIR yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.


  İzni tekrar vermek için CEPACIK IZIN yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
 3. Ziyaretçi
  Peki ya vodofon için ne yapmalıyım.
 4. Fatma
  Administrator
  Peki ya vodofon için ne yapmalıyım.
  Vodafone hatlarından 542'yi, sabit hatlardan ve diğer operatörlerden 444 0 542'yi arayarak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

+ Yorum Gönder


ulaşılabilir olduğunuz bilgisi gitmesin,  vodafone ulaşılabilir bilgisi,  ulaşılabilir olduğunuz bilgisi iptali,  Vodafone ulaşılabilir olduğunuz bilgisi gitmesin,  turkcell ulaşılabilir olduğunuz bilgisi kapatma,  ulaşılabilir bilgisi kapatma