+ Yorum Gönder
Resim Galerisi ve Spor ve Sporcular Forumunda İzmir Alsancak Stadı Resimleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Frmacil
  Devamlı Üye

  İzmir Alsancak Stadı Resimleri
  İzmir Alsancak Stadı

  1929 yılında kapalı ve açık tribünlerin inşa edilmesiyle Alsancak Stadı adıyla tam anlamda bir futbol stadına dönüştürülmüştür. Stadyumda, kapasite koltuklu olarak 16400dir. 3100 kapalı, 6065 balkon, 7235 kişilik de açık tribün kapasitesi vardır. Kale arkası tribünü yoktur.

  zmir-alsancak-stad-1.jpgzmir-alsancak-stad-2.jpg 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  İzmir Alsancak Stadı 1929 yılında hizmete açılmıştır. İzmir ilinin Konak ilçesinde Alsancak semtinde ter alan bu stad Altay'ın iç saha maçlarında ev sahipliği yapmaktadır.
 3. Ziyaretçi
  biz özellikle kale arkasız yapmışızdır bu stadı. kimseye ızdırap çektirmeyiz olum biz. kale arkasından maç mı izlenir amk. evde tv'den izle on kere daha iyi. daha sonra ajanlar gelip atatürk stadını kale arkalı ve olimpik yaptılar. şimdi de bu lanetli yere gebeyiz. gerçekten lanetli amk. mesela kapalının en üstüne çıkın pis bir koku gelir, kaynağını anlayan yok, kokunun rengini çözebilen yok! resmen ajan işi. tahtaları çatlamış, her maç ne zaman üstümüze çökecek acaba diye beklerdim. insanlar zıplarken altıma sıçardım korkudan, yalvarırdım zıplamayın diye. evet o kadar berbattı.
+ Yorum Gönder


izmir alsancak stadyumu