+ Yorum Gönder
Biyografi ve Sporcu Biyografileri Forumunda Pablo Batalla Biyografisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Pablo Batalla Biyografisi
  Pablo Batalla Biyografisi


  Pablo Batalla 16 Ocak 1984 tarihinde Arjantin de dünyaya gelmiştir. Uzun süre Bursa da forma giymiştir. Şuan işe Çın de futbol oynamaktadır.

  Pablo Batalla.jpg

  Pablo Batalla (d. 16 Ocak 1984, Arjantin) Arjantinli Futbolcu, 25 yaşında Bursasporlu futbolcu.

  Batalla kariyerine 2003 yılında Arjantin'in Club Atlético Vélez Sársfield takımında başladı ve 2005 yılına kadar burda oynadı. 2005-2008 yılları arası sırasıyla C.F. Pachuca, Quilmes, Gimnasia LP, Deportivo Cali takımlarında forma giydi. 2008 sezonunda forma giydiği Deportivo Cali takımında gösterdiği 20 maçta 10 gollük performansla Ertuğrul Sağlam'ın ilgisini çekmeyi başaran Batalla, 2009-2010 sezonunda Bursaspor'a transfer oldu.

  Hedefleri: Türkiye'de uzun süre kalıp başarılı bir futbol sürdürmek. En Beğendiği Yerli/Yabancı Oyuncu: Aimar, Riquelme 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Pablo Batalla adı ile tanınmış olan arjantinli ünlü futbolcunun tam adı aslın da Pablo Martin Batalladır. bunun dışında bilindiği gibi ünlü arjantinli futbolcu bulunduğu takımlarda oyun kurucu olarak görev almaktadır. son olarak ünlü futbolcu şu anda orta saha oyuncusu olarak Pekin Guoanda forma giymektedir.
+ Yorum Gönder


batalla,  juan pablo batalla,  pablo batalla