+ Yorum Gönder
Biyografi ve Sporcu Biyografileri Forumunda Hami Mandıralı futbolda neler yaptı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Hami Mandıralı futbolda neler yaptı
  Hami Mandıralı futbolda neler yaptı  hamimandirali.jpg

  Bitirici vuruslari ve mesafe tanimaksizin çektigi sert sutlariyla tanindi ve döneminin en iyi forvetlerinden biri olarak Türk MillTakimi'nin önemli oyuncularindan biri oldu. Milltakimla oynadigi 40 maçta 8 gol atti. Avrupa Kupalari'nda ise 23 gol atti. Çok uzaklardan attigi birçok frikik golü unutulmazlar arasina girdi. Ancak her zaman ligin en önemli oyunculardan biri olan Hami basarili kariyerine Türkiye Ligi Sampiyonlugu ekleyemedi. Ancak, 1992 ve 1995'te iki kez Türkiye Kupasi'ni kazandi. Iki maç üzerinden oynanan final maçlarinda toplam dört gol atarak bu sampiyonluklarda önemli pay sahibi oldu. 1992 yilinda Türkiye Kupasi yari final maçinda Besiktas'a attigi frikik golü yilin golü seçildi.
  1998 yilinda Bundesliga takimi Schalke 04'e transfer oldu. Ancak basarili olamadi ve kisa sürede Trabzonspor'a dönerek takiminin en golcü oyuncusu unvanini kulüpten ayrilana kadar sürdürdü. Jübilesini Trabzon'da yapamadan son senesinde ayrilmak zorunda kaldi ve Ankaragücü ile sözlesme imzaladi ancak orada 8 maç oynayarak futbolu birakti
 2. Ömer
  Devamlı Üye

  Hami Mandıralı 20 Temmuz 1968 yılında dünyaya gelmiştir. Çok başarılı bir milli futbolcumuzdu Trabzon da futbola başlamıştır. Simdi ki gününüzde Trabzon sporda teknik direktörü yapmaktadır.
+ Yorum Gönder


hami mandıralı,  hami mandirali,  hami,  hami mandıralı foto