+ Yorum Gönder
Biyografi ve Sporcu Biyografileri Forumunda İbrahim Üzülmez kimdir? Biyografisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. ReLaX
  Devamlı Üye

  İbrahim Üzülmez kimdir? Biyografisi
  İbrahim Üzülmez kimdir  İbrahim Üzülmez, 10 Mart 1974 Kocaeli doğumludur. Hayvancılık ve Çiftçilikle geçinen bir ailenin oğlu olan İbrahim, küçük yaşlarda babasından gizli gizli tarlaya kaçıp top oynayarak futbola olan ilgisini gösteriyordu. Küçük yaşlarda Metin Tekin’e hayran olan İbrahim Üzülmez’in en büyük hayali Beşiktaş’ı İnönü Stadyumu’nda seyretmekti.
  16 yaşında tarlada arkadaşlarıyla futbol oynarken Gönenspor’lu yöneticiler tarafından keşfedildi. 1 yıl Gönenspor’da oynadı ve Karabükspor’a transfer oldu. Ancak Karabükspor’da kadroya giremedi. Amasya’ya askere gitti. Askerdeyken Amasyaspor’da kiralık oynadı. Askerden döndükten sonra 1.Lig takımı Gaziantepspor’a transfer oldu ve 1,5 sene burada oynadı. Transfer döneminde hayali gerçekleşti ve Beşiktaş’la anlaştı. 2002–2003 sezonunda İbrahim Üzülmez’in yıldızı parladı ve Milli Takıma seçildi. Milli futbolcumuz İbrahim Üzülmez, halen Beşiktaş’ta top koşturmaktadır.
 2. Ömer
  Devamlı Üye

  İbrahim Üzülmez ilk oynadığı takım Gönen spor dur sadece orda 1 sezon oynadı. Sonra 2 sezon Karabük spor da oynadı Ardından 2 sezon Gaziantep sporda oynadı. Gaziantep sporda kendini gösterdi ve Beşiktaş a transfer oldu. Beşiktaş ta toplam 12 sezon oynadı .
+ Yorum Gönder


ibrahim üzülmez