+ Yorum Gönder
Biyografi ve Sporcu Biyografileri Forumunda Eren ALBAYRAK Biyografisi hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MAJİX
  Devamlı Üye

  Eren ALBAYRAK Biyografisi hayatı
  Eren ALBAYRAK yaşamı[FONT=comic sans ms]

  2007-2008 Sezonunda alt yapıdan A Takıma yükselen Eren Albayrak sol kanatta görev yapıyor.


  erenalbayrak_bursa_basin01.jpg

  Eren Albayrak (d. 23 Nisan 1991, Üsküdar, İstanbul) Türk Futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Bursaspor'da oynamaktadır.

  Bursaspor altyapısında yetişen Eren Albayrak 2006 senesinde Bursaspor'da profesyonel oldu ve 23 Eylül 2008 tarihinde Fenerbahçe ile oynanan Süper Lig müsabakasinda 80. dakika'da oyuna girerek ilk Süper Lig maçına çıkmış oldu. Daha sonra ara sıra Süper Lig maçlarinda sonradan oyuna girse de PAF takım oyuncusu olarak görüldü. Bursaspor'daki Ertuğrul Sağlam döneminde Muhammet Demir ile beraber A takima dahil edildi ve ilerleyen yıllarda takımın önemli oyunculari olarak yetiştirilecek. Birçok uluslararası futbol oteritesi tarafindan geleceğin büyük futbolcuları arasinda gösterilmektedir. Muhammet Demir'le beraber Bursaspor ile sezon sonu bitecek sözleşmelerini uzatmadıkları gerekçesiyle sezon sonuna kadar kadro dışı bırakılmışlardır. Ligin devre arsında Galatasaray'la anlaşacağına kesin gözüyle bakılmasına rağmen son gelişmelere göre sezon sonu Trabzonspor'a transfer olacağı belirtilmiştir.
  Millî takım kariyeri


  94 kez millî takımlara çağrılan Eren Albayrak, 1 kez Türkiye U-15, 22 kez Türkiye U-16, 20 kez Türkiye U-17, 12 kez Türkiye U-18, 19 kez Türkiye U-19, 2 kez Türkiye U-20 ve 4 kez de Türkiye U-21 forması olmak üzere toplam 80 kez milli formayı giymiştır ve müsabakalarda 22 gol kaydetmiştir.
 2. MAJİX
  Devamlı Üye

  Doğum Tarihi:
  23.04.1991Doğum Yeri :İstanbul Boy:m Kilo:kg Medeni Hali:Öğrenim Durumu:Prof.Olduğu Yıl:Prof. Olduğu Takım:Oynadığı Takımlar:Çalıştığı Teknik Adamlar:En Beğendiği Yerli / Yabancı Oyuncu:En Beğendiği Takım:
  Milli Olma Sayısı:
  Hobileri:Hedefleri:Bursaspor İle ilgili düşünceleri
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Eren Albayrak bilindiği gibi türkiyenin yetenekli ve başarılı futbolcularından biridi.r bunun dışında bilindiği gibi Eren Albayrak şu an da türkiyenn takımlarında bir olan rize çaykur adlı takım da forma giymektedir ve bunun dışında takım da forvette olarak yer alamktadır.
+ Yorum Gönder


eren albayrak