+ Yorum Gönder
Duyurular ve TatLı SöZLük Forumunda Uzaylılar ile ilgili kısa bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Uzaylılar ile ilgili kısa bilgiler

  Uzaylılar ile ilgili kısa bilgiler nelerdir

  Hemen bana uzaylılar ile ilgili bilgiler verir misiniz arkadaşlar.
 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Uzaylılar hakkında bilgi

  UFO’lariyla dünyamizi ziyaret eden varliklar 1972 yilinda, bir üniversite profesörü, immünoloji arastirmacisi ve Meksika Atom Enerjisi Komisyonu’nun önde gelen üyesi olan dünyaca ünlü Meksikali bir bilim adami olan Prof.R.N.Hernandez ile temas kurdular. Temasçi genç bir kadin görünümündeydi. Kadin, ANDROMEDA Takimyildizindaki (net görüntü ve resimleri son yillarda Hubble teleskobundan saglandi) INXTRIA gezegeninden geldigini söylüyordu. Bu varlik, profesörle çok önemli bilimsel ve sosyolojik sorunlari tartisti ve ona son derece önemli bilgiler verdi ; profesörü uzay gemisine götürerek dünyamizla ilgili pek çok ilginç sey gösterdi. Bu görüsme ile ilgili tüm bilgiler Profesör’ün “kayboldugu” 1984 yilina dek yapilan temaslarin , yüzlerce sayfa günlük notlari, steno ile kaydedilmis konusmalar, tanimlamalar vb’den olusmaktadir. Orjinali ispanyolcadir.

  Asagida bu belgelerden derlenen UFO isimli Yrb. Wendelle C. Stevens ve Zitha Rodriguez Montiel tarafindan derlenen kitabin 156-170.ci sayfalarinda geçen bir LYA (uzayli kadin) ve Prof.Hernandez arasinda konusmaya yer verilmistir.

 3. Fatma
  Administrator
  Uzaylı var mı yok mu tartışması çok uzun yıllara dayanıyor. Bence bu sorunun cevabını daha uzun yıllar bekleyeceğiz.
 4. Ziyaretçi
  Uzaylılar var. Ve bizi korimak için ne gelmişler galiba ama var merak etme var

+ Yorum Gönder


uzaylılar hakkında kısa bilgi,  uzaylılar hakkında bilgi,  uzaylılar ile ilgili bilgiler kısaca,  uzaylılarla ilgili yazı,  uzaylilar hakkinda kisa bilgile r