+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Teknoloji Dünyası Forumunda Facebook İPad Güncellemesi indir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Facebook İPad Güncellemesi indir








  Facebook İPad Güncellemesi


  En büyük kullanıcı kitlesine sahip sosyal ağ olan Facebook, iPad ve iPhone için olan uygulamasının 4.1.1 sürümünü kullanıcılara sundu. Yeni sürüm ile yeni özelliklerin yanında hata düzeltmeleri de beraber geliyor.

  Güncellenen Facebook uygulamasında artık sohbette çevrimdışı olabiliyorsunuz ayrıca profil fotoğrafınız da artık doğru bir şekilde görüntüleniyor. Çoğu zaman fotoğrafınızı değiştirdiğinizde eskisi kalmaya devam edebiliyordu. Arkadaş listeleriniz de artık tüm arkadaşlarınızı kapsar bir şekilde çalışıyor. Bunlara ek olarak fotoğraflarda adınız doğru bir şekilde görüntülenirken, Facebook sayfalarını beğenenlerin fotoğrafları da düzgün bir şekilde yükleniyor. Yeni güncellemede arkadaş istekleri bildirimi de sadece sizin isteğiniz olduğu durumlarda sizi uyarıyor. Ayrıca yeni diller için de uygulamada mevcut.

  Önemli bir yenilikse yeni iPad kullanıcıları için geldi. Güncellenen Facebook uygulaması yeni nesil iPad'in yüksek çözünürlüklü Retina ekranına bundan böyle tam destek veriyor. Kesinlikle çok net bir Facebook deneyimi sunacağınız kesin. Öte yandan beklenen Zaman Tüneli arayüzü halen iPad için sunulmamış durumda.









 2. Acil

  Facebook İPad Güncellemesi indir isimli yazıya yorum yazın.





 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder