+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve Telefon Özellikleri Forumunda En İyi 10 Cep Telefonu Listesi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  En İyi 10 Cep Telefonu Listesi
  En İyi 10 Cep Telefonu Listesi hakkında bilgi

  Arkadaşlar lütfen bana en iyi 10 tane cep telefonu listesi ile ilgili bilgi verir misiniz?

  1. O2 Cocoon

  Beyaz parlak plastik kaplamalı. Mavi LED ışıklarıyla size kimin aradığını ve hangi şarkı çaldığını söylüyor. Ayrıca harika değil ama makul olacak 2 Mega pikselllik kamerası mevcut.

  2. Samsung G600

  Samsung'un bu modelinde birçok dijital fotoğraf makinesindeki gibi 5 Mega piksel kamera mevcut. Ayrıca Zenon flash bulunan bu üründe panoramik çekim gibi birkaç tane de etkileyici özellik mevcut.

  3. Motorola RAZR 2 V8

  İlk RAZR modeli geliştirilen en iyi telefonlardan biriydi. Bu model ise bir harika. 3G özelliği fonksiyonel olarak sunulan bu modelde hızlı veri transferinin mümkün olacağı söyleniyor.

  4. Samsung U700v

  Vodafone ile birlikte verilen bu ürün hem tuş hem de dokunmatik ekranıyla öne çıkıyor. Otomatik odaklama özellikli 3.2 Mega Piksel kamerasının yanı sıra nette hızlı sörf yapabilme imkanı sağlıyor.

  5. Nokia 8600 Luna

  Dumanlı ön camı ile etkileyici. Müzik çalar veya kamera gibi özellikleriyle olmasa da şık dış görünüşüyle onu almak isteyeceksiniz.

  6. Sony Ericsson W580i

  Bu ince ve narin telefon stereo kulaklık ve makul bir müzik çalara sahip. TrackID özelliğiyle bir hoparlöre yaklaştırdığınızda size ne dinlediğinizi söyleyebiliyor. Ayrıca koşarken hızınızı da ölçebiliyor.

  7. Sony Ericsson P1i

  P1i’de dokunmatik ekran ve tuş takımı beraber bulunmakta, böylece kolaylıkla yazı yazabiliyorsunuz. 3.2 Mega piksel kamerası güçlü. Ara yüzü çok kullanışlı olmamasına rağmen hâlâ Sony Ericsson’un en iyi modellerinden biri.

  8. LG KU990 Viewty

  Dokunmatik ekranlı bu modelde 5 MP kamera bulunmakta. 3 inch’lik ekranı ile kullanımı kolay ve rahat. Image Stabilisation ile fotoğraflarınız daha sabit ve net. Kamerasında manuel odaklama da mevcut. Önce İngiltere’de satışa sunulacak bu ürün çektiği videoları direkt YouTube.com’a gönderebiliyor.

  9. Motorola RIZR Z8

  Bu sürgülü kapaklı model açtığınızda sizi şaşırtıyor. Yüzünüzün şekline göre ritim tutuyor. Küçük ama keskin görünüşlü bir model.

  10. Nokia 6300

  Fiyat-performans olarak en iyilerden. Sofistike bu telefonda artık değişik renklerde mevcut. İnce ve etkileyici bir telefon.
 2. Fatma
  Administrator

  Samsung G600 klasik bir Nokıa telefonların özeliklerine sahip. Ve çok kaliteli. Yanlız 3g özeliği yok.
+ Yorum Gönder